קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניתוח טקסטים במדיה אשר נלמד ב המכללה האקדמית ספיר. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

 1. סקירת ספרות (עמוד וחצי) – הכוללת לפחות חמישה מקורות אקדמיים הרלוונטיים לנושא. שניים מהחמישה צריכים להיות עדכניים – משנת 2011 ואילך. סקירת הספרות צריכה להציג רקע תיאורטי המספק הסבר לשאלת המחקר ולכיוון אליו אתם פונים בניתוח (תיאוריה, מושג/ים, גישות לניתוח וכו'). הקפידו על כללי ציטוט לפי APA.
ניתוח טקסטים במדיה | המכללה האקדמית ספיר | עבודה אקדמית בתשלום

ניתוח טקסטים במדיה | המכללה האקדמית ספיר | עבודה אקדמית בתשלום

 

גברים וגבריות: הטוב הרע והמכוער אוניברסיטת תל-אביב

האם לדעתכם הציונות יצרה גבר מאצ'ואיסטי (בעל גבריות מופגנת ומוגזמת) או שהכילה גם גבריות עדינה? הנגידו את המאמרים ההיסטוריים לזה של אורית קמיר שהוא מאמר פמיניסטי פולמי. חוו דעה: האם קמיר משכנעת בביקורתה?

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

 

מב"ג עד ביבי: ראשי הממשלות והתקשורת  – אוניברסיטת בר אילן

 

 1. פרק ב': האירוע, ראש הממשלה והתקשורת. האירוע שבו עוסק המחקר, ראש הממשלה, אמצעי התקשורת המעורבים.

תפקידו של פרק זה להניח תשתית עובדתית (בהיקף של עמוד אחד בערך) כדי שמי שייקרא את ליבת המחקר בפרקים הבאים יידע בדיוק על מה ועל מי מדובר. ברור שהמידע הזה מסתמך על מקורות אקדמיים ואחרים (ביוגרפיות, אתרים רשמיים ועוד) שיש לצטטם.

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

שונות ואחרות בחברה ובתקשורת  – המכללה האקדמית ספיר

 

אנחנו מבקשים מכם לבחור אירוע שיאפשר לכם לנתח וליישם את החומרים שלמדנו בכיתה. מטרת הלמידה כאן הוא להבין לעומק את המנגנונים ולהעלות מודעות באשר למצבים שמנגנונים אלו מנהלים אתכם\ן בתבניות חשיבה, בהתמודדות עם המקום שלכם כצרכני תקשורת ובעתיד אף יצרני תקשורת. חשיבות העבודה היא באינטגרציה שבין החומר הנלמד למקרה התקשורתי שבחרתם ואיך מימדים אלו באים לידי ביטוי בתקשורת לגווניה.  המטלה היא בדומה למטלת האמצע אך אנחנו מבקשים לעשות ניתוח של מגמות חברתיות סביב אירוע של מדיה כלשהי ולא על סמך מקרה בודד.

הנחיות לכתיבת עבודה מסכמת בקורס "שונות ואחרות בחברה ובתקשורת"

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

 

דיני חוזים  – מכללת שערי משפט

 

עיסוק במוצרים העוסקים בפיגמנטים מצדו יתרחש רק בעוד כמה שנים. חברת "סקפטי" מתנגדת למעבר של איתמר לחברת "מדיסין", לאור החשש הנובע, בין היתר, מהעובדה שאיתמר מכיר את הנוסחאות המהפכניות של החברה ויוכל לעשות בהם שימוש בעתיד בחברה "מדיסין", אשר היא בעלת כוח כלכלי ושיווקי גדול לאין ערוך מחברת ההי טק הקטנה, ועד מהרה תהווה לה איום קיומי ממשי. לאור האמור, חברת "סקפטי" דורשת את הגבלת עיסוקו של איתמר בתחום הפיגמנטים לפחות למשך שנתיים מהמועד שבו תתחיל חברת "מדיסין" לעסוק במוצרים נגד בעיות בפיגמנטים בעור.

 

 1. האם לדעתך בקשתה של חברת "סקפטי" תתקבל ע"י בית המשפט?
 2. הניחו כעת שבחוזה בין איתמר לחב' "סקפטי" הייתה קיימת התחייבות סטנדרטית שאיתמר לא יעבוד בחברה מתחרה במשך שנתיים ממועד סיום עבודתו. בנוסף, הניחו כי חב' "מדיסין" מעוניינת לפתוח את המחלקה לפיתוח מוצרים לבעיות של פיגמנטים בעור באופן מידי. כמו כן, איתמר מוכן לקיום הגבלת עיסוק לתקופה מסוימת אך לא לשנתיים. כיצד ניתן יהיה לקצר את תקופת הגבלת העיסוק ובאילו עילות משפטיות?

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב ניתוח טקסטים במדיה היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, האוניברסיטה הפתוחה

  שתפו ברשתות החברתיות