קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ניתוח פוליטי אשר נלמד ב המכללה האקדמית ספיר על ידי עדו נבו. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

נא להציג את המקרה על המורכבות שבו ולבחון אותו לאור זירות ההתרחשות הפוליטית הזירות: המפלגתיות, הפרלמנטריות, הקואליציוניות והאידיאולוגיות.

 

סמינריון – דיני עונשין אשר – ד"ר חמדה גור-אריה

לצורך ביצוע התוכנית, גייסה סיגל את עזרתו של ג'ורג', גנב בלגי מקצועי, אך לא סיפרה לו מהי מטרתה האמתית ואף לא סיפרה לו מראש לאיזה סניפי בנק יפרצו. מבחינת ג'ורג', מעשי הגניבה היו חלק מ"פרנסתו" ולכן לא התעניין במיקומם. תכניתה של סיגל כללה פריצות לארבעה סניפי בנק – בבלגיה, בצרפת, באנגליה, וכמובן, בסניף פתח תקווה בו עבדה. ואכן, סיגל וג'ורג' הצליחו לפרוץ בהצלחה לסניפים בבלגיה, בצרפת ובאנגליה וגנבו בכל סניף כמיליון ₪, בלא שנתפסו. לבסוף, סיגל פרצה לסניף הבנק בפתח תקווה, ביחד עם  ג'ורג' שהגיע לישראל במיוחד לשם כך. סיגל וג'ורג' הצליחו להיכנס לבנק ולקחת סכום כולל של מיליון ₪, אך ביציאתם מהבנק נתקלו ביוסי מנהל הסניף, שהחליט באותו יום לעבוד עד מאוחר. סיגל וג'ורג' המבוהלים ירו ביוסי, פצעו אותו קשה והחלו להימלט.

 

סמינריון בכלכלה – תקשורת שיווקית משולבת – ד"ר רינת שאנן סצ'י

בהתאם להחלטות המדיה התיאורטיות, צרו סקיצה של פרסומת כתובה, שלט חוצות, באנר באתר- לכל אחת מהמדיות, המבטאת את החלטות המסר והמקור.

 

שיטות מחקר איכותניות – המרכז הבינתחומי הרצליה

בנושאים: ייצוגים/ ערכים/ מנגנונים תקשורתיים/ אסתטיקה ורטוריקה בסדרה, בתוכניות טלוויזיה, בסרטים, בסיקורים עיתונאיים; תופעה תקשורתית מעניינת (כגון שימוש ייחודי במדיה חדשים, יצירת תכנים אלטרנטיביים או תיעוד אישי ביוטיוב);

שימושים ופרשנויות של קהילות פרשניות (כגון פרשנות של מעריצי תוכניות מציאות את הדמויות).

שדה מחקר: טקסט תקשורתי חזותי (סרט/ סדרה/ תוכנית טלוויזיה/ פרסומות/ כתבות עיתון, תוכניות רדיו), או תופעה חברתית הקשורה לתחום התקשורת או קהילה פרשנית.

 1. פרק תיאוריה- בחלק זה תוצג גישה תיאורטית אחת הרלוונטיות ביותר לנושא. במסגרתה תיבחן התופעה הנחקרת.

זו יכולה להיות אחת התיאוריות שנלמדה בקורס "מבוא לתקשורת המונים: תיאוריות ומודלים" או לחילופין ניתן לבחור כל תיאוריה אחרת שרלוונטית לנושא המחקר.

בפרק זה להציג את המושגים המרכזיים וההסברים של התיאוריה באמצעותם נסביר את מאפייני התופעה הנחקרת.

חשוב לא לציין תיאוריה כללית שלא תורמת לנושא.

 

מערכת החינוך בישראל סוגיות מרכזיות ונקודות מפנה – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

(3) סוגיות מרכזיות במדיניות החינוך בישראל.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב ניתוח פוליטי הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות