קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס  סדנה באסטרטגיה תקשורתית ובמיתוג מדינות אשר נלמד  ב המרכז הבינתחומי הרצליה  במסגרת עבודות  אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

פרוייקט גמר – פיתוח אסטרטגיה תקשורתית למשטרת ישראל – יוני, 2015

 • רקע: משטרת ישראל מתמודדת בשנה האחרונה עם מספר הולך וגדל של משברים בעולם האמתי, שלהם השלכות תקשורתיות בעולם הווירטואלי. משבר מינוי הניצבים. משבר הטרדות מיניות. משבר השוחד. משבר הפגנת יוצאי אתיופיה. ועוד. ההשלכות התקשורתיות הנגזרות מעצימות את המשבר. למשברים אלו השלכות על תדמית ישראל בעולם – לאור החשיפה המאסיבית ברשתות הטלוויזיה הבינלאומיות להפגנת יוצאי אתיופיה בכיכר רבין מה-2.05.15 (השוואה בין המהומות בתל אביב למהומות בבולטימור). משטרת ישראל פנתה למספר רב של גורמים מקצועיים שיסייעו לה בהתמודדות נקודתית.

 

התנהגות ארגונית – האוניברסיטה העברית

בחר אחת מבין שתי השאלות הבאות (3 או 4)

שאלה 3 – מנהיגות (25%)

אתה נכנס כמנהל חדש לצוות ותיק ומנוסה וקצת "עייף" . ידוע לך כי המנהל הקודם נתן למונהגים חופש מוחלט להתנהל כראות עינהם, חלק מן העובדים הם עובדים מצוינים אבל אחדים ניצלו לרעה את החופש שניתן להם והם עובדים בתפוקה נמוכה מאד. בהתבסס על תיאוריות מנהיגות שונות המפורטות להלן, כתוב (לכל היותר 8 שורות לכל גישה) כיצד כל תיאוריה היתה ממליצה לך לנהוג . בכל תשובה ציין גם דבר אחד, שעל פי התיאוריה אסור (או לא כדאי) לך לעשות.

א. בהתאם לתיאוריה ההתנהגותית של לוין ליפיט וויט .

ב. בהתאם לתיאוריה המצבית של הרשי ובלנצ'רד.

ג. בהתאם לטווח המלא של המנהיגות (באס ואבוליו) .

 

נושאים מתקדמים בניתוח רשתות חברתיות – המרכז הבינתחומי הרצליה

הציון על הניתוח שלכם ינתן על פי הקריטריונים הבאים:

 1. היכולת שלכם להסתמך על המושגים אותם למדתם במהלך הקורס לצורך תיאור הרשת שלכם. עליכם להתייחס ללפחות שלושה מושגים תיאורטיים (ולצטט את המאמר הרלוונטי בעבור כל מושג).
 2. היכולת שלכם להסביר את מבנה הרשתות שלכם בהסתמך על הידע שלכם אודות ניתוח רשתות חברתיות.
 3. מידת הבהירות והארגון של כתיבתכם, וחוזק הטיעונים אותם תציגו.

בעבודתכם הקפידו לשמור על האיזון הנכון בין החומר הנלמד בקורס, ובין הידע שלכם אודות הרשת החברתית שלכם. הדגש בעבודה זו צריך להיות על יישום המושגים והידע שרכשתם במהלך הקורס לצורך ניתוח הרשת החברתית שלכם. לכל אחד מאיתנו יש רשת חברתית שונה, ומכך משתמע שלא לכולם (אפילו לא לרובנו) יש את אותו מספר של חברים, או ערכים דומים של הומופיליה מבחינת גיל. בכל זאת, גם אם הרשת שלכם לא נראית כמו הרשתות הטיפוסיות בהן נתקלנו במהלך הקורס, אתם עדיין יכולים להשתמש בחומר הנלמד על מנת להסביר את מבנה הרשת שלכם. בעבודתכם אנו מצפים לראות התייחסות לחומר הנלמד בקורס והאופן בו הוא יכול להסביר היבטים שהשפיעו על מבנה הרשת שלכם ומאפייניה.

 

לסיכום, עבודות  אקדמיות ב סדנה באסטרטגיה תקשורתית ובמיתוג מדינות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות