סוציולוגים בשדה | המרכז האקדמי רופין | עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס סוציולוגים בשדה אשר נלמד ב המרכז האקדמי רופין. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

משקל העבודה הוא 75% מהציון הסופי. העבודה הינה אישית ולא בזוגות. מטרת העבודה היא להתנסות ביישום מושגים ותאוריות מתחום הסוציולוגיה לאיבחון של בעיה והצעות לקידום או שיפור בתחום חברתי מסוים. העבודה חייבת להתבסס על מירב החומרים המופיעים בפרק המתאים מהספר של Steel & Price (2004) וכן על החומרים שנלמדו בכתה במהלך כל הסמסטר, כולל מרצים אורחים.

א.         עליכם להעלות לפורום שבאתר שמות 3 פרקים  שעליהם אתם מעדיפים לעשות את העבודה מתוך 11 הפרקים של הספר, הסרוקים באתר הקורס

סוציולוגים בשדה | המרכז האקדמי רופין | עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות
סוציולוגים בשדה | המרכז האקדמי רופין | עזרה בכתיבת עבודות אקדמיות

תקשורת כתרבות – 10532 – האוניברסיטה הפתוחה

  • אין להסתמך על תקצירי מאמרים (דוגמת אלו שמספק מכון סאלד), אלא יש לקרוא את המאמר או הספר המקורי.
  • במהלך מפגשי ההנחיה ייוחד זמן לדיון בחלקיה השונים של העבודה. סטודנטים שאינם מגיעים למפגשים יכולים למצוא באתר הקורס באינטרנט התייחסות לסוגיות הרלוונטיות לממ”ן זה. הסטודנטים נקראים לנצל אפשרויות אלו.
  • כל סטודנט חייב לשלוח את הדף המקדים למנחה שבועיים לפני תאריך הגשת הפרו”ס. אם הדף המקדים לא ישלח בתאריך זה, יופחתו 10 נקודות מציון הפרו”ס.
  • ההצגה המוקדמת תהיה בהיקף של דף אחד בלבד ותכלול את הביבליוגרפיה, תמצית קצרה ביותר של הקישורים בין המאמרים והקשר שלהם לסוגיה שדנתם בה, וכן את התכנים שאתם מתכוננים לנתח.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

10349 – ריבוד חברתי  – האוניברסיטה הפתוחה

שאלה 9

א.         הסבירו את טענתו של רונג(Wrong, חלק ז), כי העדרם של מעמדות חברתיים בארצות-הברית תורם להסתרת העוני הקיים בחברה זו. מהי טענתו בנוגע למעמדם של אפרו-אמריקנים?

ב.         האם הטענה שלעיל זוכה לתמיכה במחקרו של ליבאו (Liebow, חלק ד) ובמחקרן של ניומן וקת׳רין(Newman and Catherin, חלק ה)? נמקו תשובתכם.

שאלה 10

רם(פרק ו׳) טוען כי ״הגלובליזציה נשלטת ׳מלמעלה׳ בידי תאגידים גדולים ובאי כוחם הניאו ליברלים, בשעה שהאיזונים והבלמים על שליטה זו ׳מלמטה׳ הולכים ונחלשים״. דונו בטענה זו, תוך התייחסות לטענותיהם של גולדתורפ(Goldthorpe) ושל באומן.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

דיני משפחה – יואב מזא״ה.

ענו על השאלות הבאות:

  1. מהו ניכור הורי ?
  2. מהם הכלים השונים העומדים בפני בתי המשפט על מנת לטפל בניכור הורי? בתשובותיכם לשאלות אלה, התייחסו הן לדעות המלומדים והן לפסיקה.

* מותר לכם להיות יצירתיים ולחרוג מהסילבוס כאשר אתם מציגים את הרעיונות שלכם על האפשרויות שעומדות בפני בתי המשפט במקרים של ניכור הורי.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

קורס יזמות  – המרכז האקדמי פרס

 

רשימת מקורות מידע מומלצים – לדוגמא

 

  • שימו לב!!! רשימה זו הינה רשימת עזר, והינה בגדר המלצה בלבד!!!
  • היא אינה מחייבת, ואין להסתמך רק עליה!!!
  • בנוסף, אנו מזכירים לכם שעליכם לשים מקורות מידע ספציפיים (כלומר – את הלינקים הספציפיים לכתבות/מאמרים/מחקרים שמצאתם) כהערות שוליים לאורך כל העבודה במקומות הרלוונטיים וכן באופן מרוכז בסופה. מקורות המידע שכאן הינם כלליים ולא ספציפיים כפי שנדרש.

לסיכום, עבודה אקדמית ב סוציולוגים בשדה  היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות