סחר אלקטרוני – כתיבת עבודה אקדמית

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס סחר אלקטרוני אשר נלמד ב המרכז ללימודים אקדמיים. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר עבודה אקדמית על סחר אלקטרונידורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

ב. PPC.

ג. אמצעים לשיפור יחס המרה.

 

סמינריון – פרוצדורה – פרופ’ איסי רוזן צבי

סיכום ממצאי החקירה נשלח במייל למיכל עוד באותו לילה, ומיכל הבוכייה ביקשה להיפגש עם פלטיאל על מנת שיפרט לה, פנים אל פנים, את שראה. פלטיאל הנבוך ניסה להסביר למיכל שלא יוכל להיפגש עמה בשל כללי האתיקה החלים על בלשים פרטיים, אשר נועדו למנוע הידרדרות של יחסי בלש-לקוח לכדי מעשה אהבים, אולם לנוכח מצוקתה הרבה הסכים להיפגש עמה לפנים משורת הדין.

פלטיאל תיאר בפירוט את אשר תיעדו המצלמות וניסה לנחם את מיכל.  שיחתם התארכה אל תוך הלילה, ואף בימים העוקבים הוסיפו השניים להתכתב באמצעות הדוא”ל ולהיפגש. לא חלף זמן רב ופלטיאל ומיכל מצאו עצמם מאוהבים. מנהליו של פלטיאל, אשר הבחינו שאינו נוהג כתמול שלשום, החליטו לפשפש בתיבת הדוא”ל שלו ללא רשותו. כשנוכחו לדעת על הקשר שנרקם בינו לבין מיכל, המהווה עבירה אתית חמורה, פוטר פלטיאל לאלתר, וללא שימוע כדין. פלטיאל הגיש נגד משרד בן ליש תביעה בבית הדין לעבודה, וביקש כי התביעה תתנהל בדלתיים סגורות ותחת צו איסור פרסום.

מיכל, ביודעה כי בגידתו של דויד תשכנע את בית הדין הרבני לחייבו לתת לה גט, הציגה לבית הדין את תמונותיו צופה בבת שבע ואת סיכום ממצאי החקירה, ואף זימנה את פלטיאל למתן עדות, אולם בית הדין הבהיר לה כי ע”פ ההלכה היהודית, “אין האישה עוקבת אחר בעלה, אף לא באמצעות בלש”.

 

כתיבת סמינריון  – דיני קניין – ד”ר מרים מרקוביץ-ביטון

הערכאות השונות דנו בתקפות צוואתה של הופה ,שאלת תוקפן של כתבי המתנה וצוואתו של מכס ברוד, ולמי הזכויות בכתבי פרנץ קפקא לאור העניין הציבורי הכרוך במעמדם הספרותי.

מנגד, טענו בניו של עו”ד בעהם המנוח, כי המסמכים הללו הם קניינו הפרטי של אביהם המנוח אשר ערכם בהתנדבות בטרם החל לעבוד בשירות

המדינה.

  1. יורם שחר, “הטיוטות המוקדמות של הכרזת העצמאות”, עיוני משפט, כרך כו (תשס”ב-תשס”ג) 523-

http://ihi.org.il/media/1168/%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%9D-%D7%A9%D7%97%D7%A8-%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-%D7%9E%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%94%D7%98%D7%99%D7%95%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%A7%D7%93%D7%9E%D7%95%D7%AA.pdf

8. M. Catherine Vernon, Common Cultural Property: The Search for Rights of (2004) Protective Intervention, 26 Case W. Res. J. Int’l L. 435

http://scholarlycommons.law.case.edu/jil/vol26/iss2/7

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב סחר אלקטרוני הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות