ספורט וחברה – 10583 | האוניברסיטה הפתוחה | כתיבת ממ”ן בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס ספורט וחברה – 10583 אשר נלמד ב  האוניברסיטה הפתוחה. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

הצעת מחקר לעבודה סמינריונית

מטרתה של מטלה זו היא תכנון מחקר, כחלק מהדרישות של קורס מתקדם וכהכנה לקראת

כתיבת עבודה סמינריונית בקורס. באפשרותכם לבחור באפשרות זו גם תעדיפו לכתוב עבודה בקורס אחר. בעבודה סמינריונית תדרשו להתמקד בתחום מוגדר מתוך נושא רחב, להציע השערה ממוקדת, לנמק אותה ולפנות למצוא את התשובה בנתונים שתאספו בעצמכם (באמצעות שאלונים, ראיונות, תצפיות, מסמכים ותעודות) או בנתונים שנאספו במחקרים של חוקרים אחרים והתפרסמו כמאמרים, ספרים או דו”חות מחקר.

המטלה דורשת מכם לפתח רעיון מקורי משלכם ולהציע תכנית למחקר, שניתן יהיה לבצע.

במטלה זו אינכם נדרשים להוציא את תכנית המחקר אל הפועל אלא להציגה כהצעה. במקרים מסוימים יהיה כדאי לברר באמצעות בדיקה מקדימה אם התוכנית ניתנת לביצוע. מאמציכם צריכים להיות מושקעים בהכנת תכנית מחקר הגיונית שבה תוכלו להשתמש לכתיבת עבודה סמינריונית. אורכה של מטלה זו אינו אמור לעלות על 750 מילים שהן שלושה עמודי פוליו מודפסים ברווח כפול.   לרובכם זו ודאי הפעם הראשונה שבה אתם נדרשים למשימה של תכנון מחקר משלכם, לאחר  שהתרגלתם לממ”נים שבהם הדרישות היו לקרוא, לסכם ולנתח. מסיבה זו מוצע לכם כאן הסבר מפורט של הדרישות.

כבני אדם המתעניינים בהיבטים החברתיים של הספורט אתם ודאי נתקלים בתופעות המסקרנות אתכם שאותן תרצו לבחון מקרוב בכלים של מחקר אקדמי. הצעת מחקר מתחילה משאלה שמעניינת אתכם ומתקשרת לנושאים הנלמדים בקורס. לצורך זה מומלץ להתחיל בעיון בפרקי הקורס, במדריך הלמידה ובמאמרים במקראה. במטלה יהיה עליכם להסביר את שאלת המחקר, את שיטת המחקר, להכין רשימה של נושאי משנה שהמחקר יחייב לתת עליהם את הדעת ולהציג רשימה של מקורות ביבליוגרפיים.

ספורט וחברה – 10583 | האוניברסיטה הפתוחה
ספורט וחברה – 10583 | האוניברסיטה הפתוחה

 

 

תקשורת המונים בישראל

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס תקשורת המונים בישראל אצל המרצה  ד”ר חנן נווה ב המכללה האקדמית ספיר. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  • הציגו את הבעלות על התחנה ואפיינו את הבעלות על פי דגם הפיקוח הרלבנטי. הסבירו

היכן מצאתם מידע זה.

  • בידקו את לוח השידורים של התחנה והסבירו כיצד הוא מתאים לאחד מדגמי הפיקוח

שנלמדו. עשו את הבדיקה תוך שימוש בחומר הלימוד בכתה וחומר הקריאה. )היעזרו

באתר התחנה וצרפו חומר רלבנטי מתוכו – מקורי או סרוק(.

 

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

טיפול בחברה הערבית

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס טיפול בחברה הערבית אצל המרצה   ד”ר צרצור ראודה ב אוניברסיטת תל אביב. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. נתחו באופן ביקורתי את גוף הידע תוך מתן מענה לשאלות הבאות:

א.         באיזו מידה ישנן התייחסויות תיאורטיות ואמפיריות לסוגיה שבחרתן?

 

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב ספורט וחברה – 10583 היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. WRITE2ME מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

 

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות