סמינריון איכותני מכיל פרקים רבים. הכתיבה היא בהתאם לכללי הציטוט האחיד וצריכה להפנות למראי מקום של מאמרים בעברית ובאנגלית. אצלנו תוכלו למצוא תמיכה מלאה בעבודות משפטיות על ידי מחלקה משפטית מצטיינת.

פה יש דוגמא יפה לחלק סקירת ספרות והמשך לסמינריון איכותני בנושא: בנושא עונש מוות בישראל בראי התקשורת המקוונת הישראלית

עבודה זו מפורסמת באתר לאחר שקיבלנו הסכמה של בעלי זכויות היוצרים בעבודה לעשות בה שימוש. העבודה לצורך התרשמות ולמידה בלבד. אין להסיק מהאמור כי עבודה זה נכתבה על ידי צוות האתר ובהחלט ייתכן שלא כך הדבר.

סקירת ספרות – עונש המוות בעולם

מדינת טקסס נחשבת למדינה עם היקף ההוצאות להורג הגבוה ביותר עם 561 ביצועים בין השנים 1976-2018, וירג'יניה – 113, פלורידה – 97, אריזונה – 31, פנסילבניה – 3. עם זאת היקף הטלת עונשי המוות לאורך השנים צנח באופן משמעותי. בשנת 1998 הוטלו 295 עונשי מוות בארה"ב; 2001- 153; 2007 – 126; 2016 – 31; ו-2018 – 42. היקף ביצוע ההוצאות להורג גם כן השתנה לאורך השנים כאשר בשנת 1985 הוצאו להורג 18 עבריינים בכל ארה"ב; בשנת 1998 – 68 הוצאות להורג; 2001 – 66; 2007 – 42; 2016 – 20; ו-2018 – 25 הוצאות להורג בפועל (Death Penalty Information Center, 2019a).

השינויים בדעת הקהל בארה"ב

הירידה בהיקף הטלת עונשי המוות וההוצאות להרוג בפועל בארה"ב, בעשרת השנים האחרונות מלמדות כי חלו שינויים בדעת הקהל בארה"ב כלפי הנחיצות להטלת עונש מוות. אנשים רבים בארה"ב סבורים כי נחוץ להטיל עונש מוות לצרכי הרתעה לפיה יש להרתיעה עבריינים לבצע פשעים חמורים; תחושה של גמול וצדק כדוגמת תפיסת עין תחת עין – אם אדם לוקח את חייו של אדם אחר, אזי יש להקריב את חייו של המבצע; תפיסה אידיאולוגית לפיה עבירה חמורה חייבת להתלוות עם עונש חמור, או לחלופין תפיסה אידיאולוגית לפיה לעבריינים אין מקום בחברה – קל וחומר כלפי עבריינים מסוכנים שביצעו עבירות חמורות (Jiang,  Lambert, Wang, Saito, & Pilot, 2010, p. 863).

עם זאת, לצד העמודות האמורות, התפתחו לאורך השנים דילמות חברתיות רבות בנוגע לנחיצות של עונש המוות לצד שאלות אחרות האם הדבר בכלל מוסרי שמדינה תהרוג את אזרחיה, או האם בכלל עונש המוות מצליח להשיג את מטרותיו כדוגמת הרתעה נגד ביצוע פשעים חמורים. כך למשל במסגרת מחקר משווה שבוצע בסין (524 נשאלים), יפן (267 נשאלים) וארה"ב (428 נשאלים), הועלו טענות חברתיות שונות כלפי נחיצות ויעילות עונש המוות. המחקר הראה כי מבחינה ציבורית בסין ישנה את התמיכה הציבורית הגבוהה ביותר כלפי עונש המוות ואילו בארה"ב הנמוכה ביותר מבין שלושת המדינות. עם זאת הציבור האמריקני לעיתים סתר את דבריו כאשר הוצגו מולו ניסוחים אחרים. למשל הציבור האמריקני הביעה הסכמה גבוהה ביותר ביחס לסין ויפן בנוגע למשפט: "אני מסכים לרעיון עין תחת עין וחיים מול חיים" או לחלופין הציבור האמריקני לא הביעה הסכמה גבוהה יותר ביחס לסין (אך כן ביחס ליפן) עם המשפט: לרוצחים מגיע עונש מוות משום שהם נטלו חיים של אחרים. אולם יותר מכל, בארה"ב מגלים הסכמה נמוכה יותר ביחס לסין ויפן, לפיה עונש המוות יוצר הרתעה .(Jiang et al., 2010, pp. 866-867)  


להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות