עבודה אקדמית

כתיבת עבודה אקדמית נדרשת בקורסים רבים במהלך התואר האקדמי.  במסגרת הקורסים נדרש הסטודנט להגיש מטלות שוטפות ולעיתים אף להגיש עבודה מסכמת בהיקף בינוני בנושא הקורס.

כאשר נעזרים בבית עסק מקצועי להגשת העבודות האקדמיות, יש לבדוק שלכותבים שלו יש לו את הרקע האקדמי המתאים לביצוע העבודה. כך למשל, לא ניתן לאקדמאי מתחום המשפטים לכתוב מטלות שונות במימון. עם זאת, אין צורך בהתעקשות מיותרת לכך שהכותב למד את הקורס הספציפי, שכן מי שעוסק בתחום לרוב צבר ידע נרחב במגוון נושאים בתחום לימודיו. כך למשל כותב מקצועי בתחומי הכלכלה והמימון לרוב יכיר את תכני קורס “מימון בינלאומי” אף על פי שלא למד אותו באופן פורמאלי מעולם.

למה לכם להתעייף מהעבודה האקדמית? - תנו ל- Write2Me לבצע את העבודה בשבילכם
מסקנות הן המקום שאתה מגיע אליו כשאתה מתעייף מלחשוב. – מרטין פישר

מבחינת הכותב המקצועי, הדבר החשוב ביותר בעת כתיבת העבודה הוא לקבל מהסטודנט את כל חומר העזר הרלוונטי לכתיבת העבודה האקדמית – מצגות, סילבוס, סיכומי שיעור וכדומה. סיכומים אלו חשובים על מנת שהכותב יתאים את רמת הכתיבה לרמת הקורס הנלמד וישלב את המושגים המקצועיים מהשיעור בתוך העבודה האקדמית. כמו כן, לעיתים קרובות “מאמצים” לעצמם המרצים מושגים ייחודיים להם אשר נקראים בשמות שונים בקורסים מקבילים במכללות ובאוניברסיטאות השונות (כולל האוניברסיטה הפתוחה). המרצה מצפה לראות את המושגים הייחודיים שלו משולבים בעבודה.

כבית עסק מוביל בתחום העבודות האקדמיות, יצא לנו לבצע עבודות במגוון רב של תחומים, כגון:

  • מנהל עסקים – סטטיסטיקה ושיטות מחקר, מימון, שיווק, פרסום, יזמות, אסטרטגיה עסקית, חקר ביצועים ועוד.
  • כלכלה – סטטיסטיקה, אקונומוטריקה, כלכלה ציבורית, כלכלת עבודה, שיטות מחקר וקורסים שונים בכלכלה.
  • מדעי חברה – עבודות גמר וסיום קורס כלליות המשלבות חומר לימוד של הקורס עם נושאים כלליים.
  • חינוך – לרבות הגשת פרויקט גמר
  • משפטים – כולל מטלות קטנות, אירועונים וסמינריונים
  • ספרות אנגלית, ספרות עברית ושאר מקצועות מדעי הרוח
  • תחומים שונים במדעי החברה

הצטרפות למועדון הלקוחות המרוצים של Write2Me

מבחינת היקף העבודה הנדרש בעבודות אקדמיות, לרוב הוא מצומצם יותר מעבודה סמינריונית, ודורש מקורות ספרות מוגדרים יותר ומצומצים בלבד. לפעמים העבודה האקדמית דורשת יותר משאבים והתעסקות באופן משמעותי והכל בהתאם לאופי הקורס. כך לדוגמא עבודה מסכמת על “גורמי אלימות בקרב בני נוער” בהיקף של 10 עמודים עשויה לקחת בין 6-10 שעות עבודה כתלות במספר המקורות ודרישות המרצה. לעומת זאת עבודה גמר בקורס מבוא לאקונומטריקה יכולה לקחת 10-15 שעות עבודה, וזאת בשל השאלות התיארטיות והיישומיות כבדות המשקל שנשאלות בה. המשמעות היא שמבחינת היקף העבודה בקורס הוא כבר ברמה של חצי עבודה סמינריונית.

בעת רכישת עבודה אקדמית יש לשים לב לדברים הבאים:

  • הרקע של הכותב – האם הכותב מכיר את תכני הקורס? האם הוא מגיע מהתחום? ככל שהעבודה יותר מקצועית יש להתעקש לקבל כותב המומחה לעניין.
  •  אמינות – לרוב העבודות האקדמיות יש תאריך מוגדר בהם הם צריכות להיות מוגשות והרבה פעמים קשה לקבל ארכה מעבר לכך. לא תרצו לקבל טלפון ביום שלפני ההגשה שהעסקה מבוטלת כי הכותב לא מצליח להתמודד עם הרמה האקדמית של העבודה. בפרט יש לשים לב להתחייבות הכותב לעבודות מקוריות ולא מועתקות.
  • התחייבות לציון – ככל שהעבודה היא בתחום מקצועי יותר, בו קיימת תשובה אחת נכונה לשאלות ממוקדות, כמו: אקונומטריקה, סטטיסטיקה, חקר ביצועים וכו’ אזי נרצה לקבל התחייבות לציון מינימאלי. אם הכותב יודע את החומר הנלמד לא תהיה בעיה להתחייב לציון. לעומת זאת, ככל שהעבודה היא עיונית ותיאורטית יותר, שהדגש הוא על סקירת מאמרים וכתיבה, אז לכותב קשה יותר לצפות את הציון שהעבודה תקבל.

לסיכום, עבודות אקדמיות מוגשות במכללות ובאוניברסיטאות כדבר שבשגרה במהלך הלימודים לתואר ראשון ושני. העבודה יכולה להיות עבודה מקצועית הנוגעת בתכנים הספציפיים של הקורס ודורשת ליישם את הנלמד במקרים שונים וידועים מראש והעבודה יכולה להיות תיאורטית על נושא חדש קרוב לתכני הקורס. יש לבחור כותב עבודה שמגיע עם הרקע המתאים, אמין ולעיתים אף לדרוש התחייבות לציון.

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות