ניהול בין לאומי – עבודה סמינריונית לדוגמא – האוניברסיטה הפתוחה

רוצים לקבל חינם עבודה סמינריונית בניהול בין-לאומי? כל מה שצריך לעשות זה למלא את הטופס שבסוף העמוד ואנו נשלח לכתובת האימייל שלך סמינריון לדוגמא בניהול בינ”ל. כזה שלא נמצא ברשת ורוב האנשים לא מכירים. טוב נו, חוץ מהלקוחות שלנו שאותם אנחנו דואגים לצ’פר על בסיס קבוע.

עבודת סמינריון ניהול בין לאומי – על מה ולמה?

בעבודת סמינריון זו עוסקים בעיקר בסוגיות מתוך הניהול בינלאומי. זה יכול להיות תחומים כמו עבודה במדינות זרות, כניסה למדינות זרות, השפעות פוליטיות, כלכליות וכדומה של החברות הרב לאומיות על המדינות אליהן הן חודרות.  היופי בסמינריון זה הוא שהנושא יכול להיות קשור למגוון רחב של נושאים כמו התנהגות ארגונית, ניהול משאבי אנוש, ניהול כ”א, יצירת יתרונות אסטרטגיים, פיקוח ובקרה ועוד.

הקושי הגדול בסמינריון בניהול בינ”ל

בקורס זה הקושי העיקרי איתו נדרשים הסטודנטים להתמודד הוא מציאת ואיתור מאמרים מתאימים לנושא העבודה לצורך כתיבת סקירת הספרות. המנחה לרוב מבקש שהמאמרים יהיו מהשנים האחרונות, אמפיריים וקשורים בצורה ישירה לשאלת המחקר. אף על פי שמדובר בספרות מקצועית באנגלית, הרבה פעמים אין מאמרים בחיפוש מהיר וצריך לערוך חיפוש עמוק ויסודי על מנת למצוא את החומר הרלוונטי. דרישה נוספת בקורס היא שהמאמר יהיה מאחד מכתבי העת המוכרים בתחום, מה שמסבך את העבודה האקדמית הזו עוד יותר.

לעומת זאת, בניגוד לעבודות סמינריון אחרות בניהול של האוניברסיטה הפתוחה, בעבודה זו אין צורך להתעסק עם סטטיסטיקה או ראיונות. העבודה היא 100% תיאורטית לחלוטין והנושא יחסית קליל ונעים שאפשר למצוא עליו הרבה רקע מעיתונות פופולארית.

עבודה סמינריונית ניהול בין-לאומי

סמינריון בניהול בינלאומי טיפים ודגשים

הדגש הראשון במעלה בעבודה אקדמית זו הוא בחירת נושא שיש עליו חומר. דגש זה נכון לגבי כל עבודה סמינריונית, אבל נכון לגבי עבודה בניהול בינלאומי שבעתיים. כפי שציינו קודם, יש מגבלות משמעותיות על המאמרים שבהם ניתן להשתמש בכתיבת העבודה ולכן אם בחרתם נושא לא טוב שאין עליו הרבה חומר עדכני מהשנים האחרונות, אתם עשויים למצוא את עצמכם נסחבים לספריה פעמים רבות, תלויים בחסדיהם של הספרניות והמידענים באיתור מקורות מידע רלוונטיים.

דבר נוסף אליו צריך לשים לב הוא לא לסטות מנושא הסמינריון. בסופו של יום מדובר בסמינריון בניהול ולא ביחסים בין בני זוג למשל. התחומים בהם נוגע ניהול בינ”ל הם רבים ומגוונים, אבל יש להקפיד להתייחס אליהם מהאספקט הניהולי ולא להפוך את העבודה למשהו אחר.

טיפ אחרון שנציע לכם נוגע בעיקר לאלו שאינם בקיאים בשפה האנגלית. בסמינריון זה קשה מאוד, עד בלתי אפשרי, למצוא חומר בעברית. כל המאמרים הרלוונטיים יהיו ב-99% מהמקרים בשפה האנגלית. מי שמחפש לקרוא רק את תקציר המאמר צפוי להתאכזב ובגדול כי סוג העבודה כאן שונה לחלוטין.

לקבלת העבודה סמינריונית לדוגמא בחינוך נא למלא את הפרטים הבאים:

[contact-form-7 id=”11543″ title=”עבודה לדוגמא ניהול בינלאומי”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות