קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס פוליטיקה זהות ומרחב אשר נלמד ב אוניברסיטת בן-גוריון בנגב על ידי ד"ר חן משגב. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ופוליטיקה זהות ומרחב - אוניברסיטת בן-גוריון בנגב - סמינריוןבקיאות רבה בחומר הנלמד.

 1. לייצר טקסט שבו תנתחו ותתייחסו לנושא ״פוליטיקה מרחבית, זהות ואקטיביזם בעשור השני של שנות האלפיים״.
 2. להתייחס לקונטקסט הפוליטי והמרחבי תוך רפרור למושגים, למשמעותם ולמבנים הפוליטיים אותם מייצגים, להכליל מבט היסטורי והתייחסות תיאורטית. החיבור צריך להיקרא כחיבור עצמאי (קצת כמו מאמר דעה מעמיק ורציני) על הנושא ״פוליטיקה מרחבית, זהות ואקטיביזם בעשור השני של שנות האלפיים״.
 3. לנקוט עמדה מלומדת ביחס לסוגיה הנדונה, לשלב הסתכלות היסטורית המתייחסת למקורות של התופעות, להיסטוריה הפוליטית, להתפתחות בעולם ובישראל.

 

סקירה תיאורטית – הרוסים באים, הרוסים באים – המכללה האקדמית תל אביב-יפו

היא מבטאה בציור את אשר אחרים מתרגמים למילים- נתחו את הנאמר בו על פי הרקע הסוציולוגי של המפגש המגדרי והעדתי בין העולות מבריה"מ לשעבר לקבוצה הוותיקה בציור.

 

סמינריון – תעמולה – המרכז הבינתחומי הרצליה

*תועמלן יהיה זה: שרוקח את הקטעים המצולמים, מסדרם ברצף מסוים, בוחר את המרואיינים ותופר סיפור דרך משקפיו, ולבחון זאת.

 1. היוצר: לחשוב על היבט מרכזי בפרק- אותו הייתם משנים, על מנת ליצור מסמך דוקומנטרי מאוזן ופחות מגמתי. להפעיל חשיבה יצירתית ולברור בקפידה את המקומות בהם ניתן היה "לתקן" את התוכן ולהסביר כיצד. הדגש הוא: להציג היבט דומיננטי בתעמולת הפרק- שאותו אפשר היה להציג בצורה פחות מגמתית/ "לתקן" אותו על ידי הוספת תוכן משלים- ולא בחירת אלמנט צדדי (כגון צבע הבגדים של המרואיינים).

 

מבוא היסטורי לפוליטיקה בת זמננו – אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

2.) מדינת הלאום הינה המסגרת הפוליטית הדומיננטית של העידן המודרני. מרבית מדינות אירופה והעולם נבנו במתכונת זו. עם זאת, כבר מראשיתה לא הייתה מדינת הלאום הומוגנית, וקבוצות שונות במדינות לאום שונות התנגדו לה.

ג. מהן הדרישות הפוליטיות של אותם אזורים/ קהילות?

 

מדיה לילדים בגיל הרך – המכללה האקדמית ספיר

 1. הול, ס' (2003). הצפנה, פיענוח. בתוך ת' ליבס ומ' טלמון (עורכות), תקשורת כתרבות: מקראה כרך ב', (עמ' 401-390). תל-אביב: הוצאת האוניברסיטה הפתוחה.

 2. Buckingham, D. (2008). Children and media: A cultural studies approach. In K. Drotner & S. Livingstone (Eds.), The international handbook of children, media and culture (pp.219-236). Los Angeles: Sage.

לסיכום, כתיבת עבודות בתשלום ב פוליטיקה זהות ומרחב הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות