פמיניזמים מזרחיים בראשית המאה ה-21 | עבודות אקדמיות בחינוך | מכללת בית ברל

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס : פמיניזמים מזרחיים בראשית המאה ה-21 אשר נלמד ב מכללת בית ברל. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

לפניכן פריטים מרשימת הקריאה של הקורס. עליכן לבחור שניים מתוך שלושת הטקסטים לניתוח ולנתח אותם באמצעות שני פריטים מרשימת הקריאה. אין להשתמש באותו מאמר פעמיים. [כלומר, בסך הכל יש לעשות שימוש ב-4 מאמרים]

 

לאחר שבחרתן, ענו על כל הסעיפים הבאים

א. תארו בקצרה את הקטע שהשאלה מתייחסת אליו (עד 70 מילים)

ב. כיצד המאמרים שבחרתם מסייעים לניתוח הקטע? (170-200 מילים לכל מאמר). עשו שימוש בתובנות מהמאמרים על מנת להרחיב את הבנתנו את הטקסטים אותם אתן מנתחות. הרעיון הוא לא לעשות חיבור אסוציאטיבי (הטקסט מזכיר לי את המאמר הזה) אלא מנתח.

ג. הוסיפו ניתוח עצמאי לקטע, הנשען על מה שלמדתן במהלך הסיסמטר (עד 200 מילים). שימו לב שחלק זה מתייחס אך ורק להיבטים שלא כוסו בסעיפים הקודמים והוא מתייחס אך ורק לניתוח נוסף.

 

 צילום ישראלי – דיוקן של מקום – המכללה האקדמית ספיר

א. נתחו כל אחד מן התצלומים, הסבירו מה מופיע בו ומה לדעתכם/ן העמדה שבבסיסו (בתוך כך, הסבירו למשל האם הוא מבקש לזעזע, לעורר מחשבה, לעורר הזדהות, לספר סיפור, או כל מטרה אחרת).

ב. השוו בין שני התצלומים בשלושה היבטים שהם רלוונטיים בעיניכם/ן, והסבירו מה ניתן ללמוד מכל אחד מן ההיבטים הללו.

 

דמוקרטיה ליברלית, דמוקרטיה טוטליטארית – אוניברסיטת תל-אביב

  1. א. עמדו על שני מובנים בהם ניחנה הדמוקרטיה במבנה אוטואימוני לפי דרידה.

ב. באילו מובנים דומה הדיון של דרידה באוטואימוניות שבדמוקרטיה לדיונו בטיבה של

השפה? הסבירו.

 

דיני קניין – הקריה האקדמית אונו

נדב פנה מיד לאהוד והודיע לו כי הוא מתנגד לשינוי הייעוד של דירתו ולכל הפעולות שאהוד נקט. בתגובה השיב לו אהוד כי כל פעולותיו נעשו על דעתם ובהסכמתם של רותם ועוז ועל כן, כל פעולותיו נעשו כדין.

יתרה מכך, הוסיף אהוד כי בכוונתו להרחיב את משרדו ולבנות לשם כך, קומה נוספת על הגג המוצמד לדירתו וכן לשכור מבעלי הדירות את יתר החניות על מנת שישמשו באופן בלעדי את לקוחותיו.

 

ניהול מערכות רכש ((Management of Purchasing Systems – אוניברסיטת בר-אילן

  1. אספקטים חוקתיים
  2. אספקט מיוחד של רכש שירותים (services)
  3. רכישת פרוייקטים (למשל מבנים)

סקס סמים ורוקNרול – קולנוע אמריקני 1965-1980 –  במכללת ספיר

אופציה ג ביחרו ז’אנר אמריקני מוכר אחד (המערבון, הבלש הפרטי, מלחמה, גנגסטרים, מסע, אימה וכו’) תארו את מאפייניו הקלאסיים (איקונוגרפיה, מבנים עלילתיים, אידיאולוגיה) ואת הרביזיה שיוצרים ביקשו לעשות בו בשלושה סרטים אמריקנים שנוצרו בין השנים 1965-1980 (בז’אנר מלחמה ניתן לבחור גם סרטים שנעשו בשנות השמונים). גם כאן התייחסו לאיקונוגרפיה, מבנים עלילתיים ואידיאולוגיה. הברית בין השנים 1965-1980. בנו את טענתכם באמצעות דוגמאות מפורטות מתוך הסרטים הנוגעות למבע הקולנועי, לאיקונוגרפיה, למבנים עלילתיים ולאידיאולוגיה. חזקו טענותיכם בהסתמך על שני מאמרים/ פרקים מתוך ספרים לפחות שאינם ביקורות עיתונאיות.

 

לסיכום, עבודות אקדמיות ב פמיניזמים מזרחיים בראשית המאה ה-21 הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות