פסיכולוגיה פוליטית – המרכז הבינתחומי בהרצליה – מאמרים אקדמיים

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס פסיכולוגיה פוליטית אשר נלמד ב המרכז הבינתחומי בהרצליה על ידי ד”ר יוליה אלעד שטרנגר. במסגרת כתיבת עבודות לסטודנטים אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

1.) בחרו קמפיין פוליטי, למשל: בחירות, להעלאת תמיכה במדיניות ממשלתית, להצעת חוק, לשינוי עמדות הציבור לגבי סוגיה חברתית או לקידום תנועה.

2.) תארו את מטרותיהם של יוזמי הקמפיין: איזה מסר הם רוצים להעביר לקהל היעד? ואת ההקשר שבו הוא הושק.

3.) נתחו את המנגנונים הפסיכולוגיים של הרטוריקה והטקטיקות.

4.) תארו את התיאוריות.

 

סמינריון – עבודת גמר בכלכלה – המכללה למינהל

  1. מיילים: גיא מעוניין להרחיב את פעילות המיילים שלו לאתר הקוסמים. מתכנת הציע לגיא לשלוח מייל לכל הורה לקראת יום ההולדת הבא של הילד (למשל, אם גיא הופיע ביום הולדת 4 של משה, לקראת יום הולדת 5 שלו, יישלח מייל אוטומטי לכתובת המייל של ההורה). נסחו הצעת upsell למייל.
  2. תמהיל שיווקי: גיא מעוניין בתקציב חודשי קבוע אשר יחולק לכל הערוצים (פייסבוק, אדוורדס), ומעוניין להשיא את הרווח שלו. הניחו שאחוז ההמרה יישאר אחיד לכל ערוץ גם לאור שינוי בתקציב.
  3. a. לאתר הקוסם: התקציב יהיה 2,000 ש”ח לחודש. מה התמהיל שעליו תמליצו? (כמה תקצו לכל ערוץ?).
  4. b. לאתר המנטליסט: התקציב יהיה 1,500 ש”ח לחודש. מהו התמהיל המומלץ?

 

כתיבת סמינריון בתשלום – עבודה מסכמת של גיא דיין – המכללה למינהל

2.) לבחור במדינה זרה- בה קיים חוק חופש מידע, שבו מופיע סייג זהה לסייג שבחרת ולבצע השוואה מול הסייג, כפי שזה מופיע בחוק הישראלי. להתייחס: לניסוח הסייג בחוק, פירושו בפסיקה ותיקוני חקיקה שעבר.

 

עבודה באוניברסיטת בן גוריון

3.) הכינו רשימה של המרכיבים (הפנימיים והחיצוניים) של המוצר שבחרתם (לעבוד על המוצר הבסיסי, ולא מהדוגמאות). פרטו את התפקידים שממלאים.

הפעילו את תבנית האיחוד הפנימי- על מנת להגיע לשני רעיונות חדשים. תארו והציגו את יישומם ואת תועלותיהם.

 

שינה והפרעות שינה בילדות – האוניברסיטה הפתוחה

ג. עמדתה של Dr Harriet Hiscock המוצגת בסרטון Sleeping with baby vs controlled crying- ביחס לשימוש בשיטה של “בכי מבוקר” (control crying) או כפי שהיא מעדיפה לכנות אותה: שיטת “ניחום מבוקר” (control comforting), מציגה זויות נוספת למחלוקת בשאלת סידורי השינה של תינוקות. תארו את עמדה של היסקוק, ונסחו שאלת מחקר שיכולה להרחיב את המידע ביחס לסוגיה של שינה משותפת לעומת שינה נפרדת אצל תינוקות.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב פסיכולוגיה פוליטית הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות