פסיכופתולוגיה | אוניברסיטת אריאל | כתיבת עבודה אקדמית

עבודה נפוצה נוספת בו אנו מסייעים לסטודנטים היא עבודת בקורס פסיכופתולוגיה באוניברסיטת אריאל. במסגרת הקורס בוצעה עבודה אקדמית מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

העבודה תכלול שני חלקים, הראשון בסמסטר א’ והשני בסמסטר ב’, כאשר כל חלק יוגש לקראת סוף סמסטר במועד שיקבע ע”י המתרגל. משקל העבודה בכל סמסטר הינו 20% מהציון הכללי. העבודה תיעשה ביחידים בלבד.

פסיכופתולוגיה | אוניברסיטת אריאל
פסיכופתולוגיה | אוניברסיטת אריאל

 

 

סוציולוגים בשדה  – אוניברסיטת בן גוריון

סיכום המאמר: שני עמודים של קובץ וורד עם שוליים רגילים, כתוב בגופן דוד גודל 12 רווח וחצי.

יש לרשום בראש הסיכום את שם המאמר לפי כללי ה APA (יורדו 5 נקודות על רישום לא נכון!!).

הקובץ יישמר בשם הסטודנטים ויועלה לאתר הקורס במודל.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

מדיניות סביבתית המרכז ללימודים אקדמיים.

 

  • הרשויות המקומיות תהיינה שותפות בתהליך ולכן גם ייהנו מפירותיו.

איך זה עובד?

היצרנים והיבואנים: יקימו מערך לאיסוף האריזות ברחובות הערים: פרישת מוקדי איסוף למחזור בשילוב עם הוספת פחים לאיסוף אריזות במקומות בהם התשתית העירונית מאפשרת זאת.

הרשויות המקומיות: ימשיכו להפעיל את מערך פינוי הפסולת הביתית כפי שעשו עד כה. זרם הפסולת העירונית צפוי לקטון נפחית ומשקלית.

התושבים: יקראו להחזיר את האריזות הריקות אל נקודות האיסוף ואל פחי איסוף למחזור המוצבים בחדרי האשפה ועל המדרכות.

 

בשנת 2011 נחקק החוק להסדרת הטיפול באריזות, חוק סביבתי שמטרתו צמצום פסולת אריזות, מניעת הטמנתה ועידוד שימוש חוזר באריזות. החוק מטיל את אחריות המחזור על יצרן/יבואן של אריזות או מוצרים ארוזים וגם דורש מהם לדווח על משקל האריזות של המוצרים הארוזים שמכרו על ידו בכל שנה. לשם קיום חובותיו הנ”ל, נדרש היצרן/יבואן להתקשר בהסכם עם הגוף המוכר ולממן את כל עלויותיו.

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

תולדות האדריכלות – ד”ר סמדר שרון – המכללה למנהל

  1. המאמר מתייחס למשפחות בתקופות ובתרבויות שונות, אך מתעלם מסוגים אחרים של משפחות הקיימות בחברה בישראל בת זמננו. בחרו בסוג אחד של משפחות שמהן המאמר מתעלם, והסבירו בקצרה מדוע, לדעתכם, חלק גדול מהכתוב במאמר אינו רלוונטי עבורו.
  2. במקום עבודתכם החדש התבקשתם לתכנן מטבח חדש למשפחה עירונית ממעמד הביניים. בהתבסס על מה שלמדתם מהמאמר, הכינו שאלון קצר שאותו בכוונתכם להפנות לבני הבית לפני שתתחילו בתכנון.

 

לסיכום, עבודה אקדמית ב פסיכופתולוגיה היא עבודה יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עימה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודה זו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

  

צור קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

 

[contact-form-7 id=”114″ title=”הצעת מחיר”]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות