קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס רשתות חברתיות אשר נלמד ב הקריה האקדמית אונו. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת רשתות חברתיות - הקריה האקדמית אונו - סמינריוןמיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

א. הציגו את 2 המותגים שמתחרים ישירות- באותו הענף.

 

סמינריון – פרוצדורה – פרופ' איסי רוזן צבי

לנוכח המחלוקת בין הצדדים, הציע בית המשפט למנות את פרופ' דרור העליון, אף הוא מומחה ברפואת אזניים, כמומחה רפואי מטעמו, והצדדים נתנו לכך את הסכמתם. פרופ' העליון קבע כי תבנית פגיעת השמיעה של טיריון אינה יכולה בשום פנים ואופן להתאים לפגיעה מרעש. טיריון המזועזע הגיש בקשה בהולה לבית המשפט לפסול את חוות דעת המומחה, ולמצער לקבוע כי אין לייחס לה משקל ממשי וכי די בחוות הדעת שהוגשו מטעם הצדדים. במהלך הדיון בבקשה הציעה ח'אליסי לטיריון לסיים את המחלוקת ולהגיש לבית המשפט הודעה מוסכמת שזו לשונה: "הצדדים מסכימים בזה כי על מנת לקבוע קיומו של קשר סיבתי בין חשיפתו של התובע לשאגות הדרקונים לבין פגיעת השמיעה שממנה הוא סובל, יורה בית המשפט על הפנייתו של התובע לבדיקה באמצעות הכוהנומטר- מכשיר הקסם המיוחד שפיתחה הכוהנת האדומה- היודע לפענח 'מקור לכל חולי'. על בסיס קביעת המכשיר יכריע בית המשפט בשאלה שבמחלוקת". טיריון, המשוכנע שהכוהנומטר יכריע לטובתו, נעתר להצעתה.

מיכל החליטה לעשות מעשה, ולשכור את שירותיו של הבלש הפרטי הנודע, פלטיאל, ממשרד החקירות "בן-ליש". מיכל פנתה לפלטיאל באמצעות הודעת דוא"ל ששלחה לכתובתו שפורסמה באתר משרד החקירות- paltiel@ben-laish – ובה ביקשה כי יעקוב אחר מעשיהם של דויד ובת שבע. פלטיאל הציב מצלמות ומיקרופונים המתעדים כל התרחשות בביתם של מיכל ודויד.

 

כתיבת סמינריון בתשלום  – דיני קניין – ד"ר מרים מרקוביץ-ביטון

ד"ר ברוד הורה כי לאחר פטירתה של הופה, יורשיה יקבלו את הזכויות הכלכליות בעזבון הספרותי והמוסיקלי שלו ושל אחיו אוטו. אך, "כתבי היד, המכתבים והניירות והמסמכים האחרים הנזכרים בפיסקה הראשונה של סעיף 11 לעיל ימסרו לשמירה לספריה של האוניברסיטה העברית בירושלים או לספריה העירונית בתל אביב או לגנזך ציבורי אחר בארץ או בחוץ לארץ עד כמה שהם לא נמצאים באחד או אחדים מהמוסדות הנ"ל, או שהגב' אילזה אסתר הופה במשך חייה היא לא עשתה הסדר אחר". הופה נפטרה בשנת 2007 והורישה את העזבון שכלל את כתבי קפקא לבנותיה. בשנת 2012 הוגשה תביעה על-ידי הספרייה הלאומית לבחינת חזקתן החוקית של בנות הופה בכתבי קפקא.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב רשתות חברתיות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות