שיטות מחקר איכותניות – המרכז הבינתחומי הרצליה – סמינריון

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס שיטות מחקר איכותניות אשר נלמד ב המרכז הבינתחומי הרצליה על ידי מתן אהרוני. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

כתבו עבודת מחקר איכותנית על נושא תקשורתי ראוי למחקר איכותני.

 

סמינריון בכלכלה – אנליסט נתונים – המכללה למינהל

  1. תרגול ויישום עבודה עם בסיסי נתונים בכלי SQL Management Studio 2014- עבודה עם בסיסי נתונים (יישום ב SQL Management Studio).
  2. Case Studyמניפולציות על הנתונים– SQL פונקציות אגרגטיביות + משפטי תנאי + תרגול.
  3. Case Study מניפולציות על הנתונים –SQL פונקציות נוספות (מתמטיות, טקסט, תאריך) +תרגול.
  4. Study מניפולציות על הנתונים –SQL פונקציות דירוג +תרגול.
  5. תרגול מעשי במעבדת מחשבים- SQL תרגיל מסכם.
  6. Case Study דוחות וגרפיקה- דוחות.
  7. Case Study הצגת התוצרים.

– לעשות שימוש ב Excel ובכלי התחקור SQL Management Studio 2014.

– להכיר את אופן עבודתו של אנאליסט בארגונים שונים בהם מתקבלות החלטות על סמך ניתוח בסיסי נתונים גדולים.

 

סמינריון במשפטים – דיני קנין – המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

בשטחם בנוי בית קרקע קטן המיועד להריסה ובמקומו יבנו אמיר והילה את משכנם החדש . הילה קצת חוששת להיכנס לפרויקט של בניית בית מאחר והיא בשמירת הריון, ולכן מחליטים בני הזוג להשכיר את השטח לתקופה של שנה עד שיוכלו להתפנות לנושא בניית הבית.  את השטח שכר סגן אלוף שומרוני,  אשר החליט לפתוח במקום בית ספר הדרכה למתגייסים לשירות קרבי.  תקופת השכירות הינה מיום 1.1.16 ועד יום .31.12.16

שאולי ונעמה הם שכניהם מהצד הדרומי , והם הבעלים של שטח מקרקעין המשתרע על שלושה דונמים . השטח של שאולי ונעמה כבר הוכן לבנייה בוצעו עבודות של ניקוי השטח ואף גידרו את המקום והציבו בו שלט “סכנה –כאן בונים” . שאולי ונעמה חלוקים ביניהם בשאלות מהותיות באשר לבנייה , ולכן הם החליטו לעצור את ההליך ולנסוע לחופשה מרגיעה בה יקבלו החלטות על המשך הפרויקט . בני הזוג יצאו לחופשה ביום .1.12.16

בית הספר של סגן אלוף שומרוני הפך להצלחה אדירה. העובדה שמדובר בשטח גדול אפשרה הכשרת מתגייסים רבים ובתנאי שטח המדמים מארבים בשטח פתוח. בחודש אוקטובר 2016 עמד מחזור המתגייסים בבית הספר על 150 איש, בחודש נובמבר הוכפל מספר המתגייסים ובחודש דצמבר מספר המתגייסים שנרשמו עמד על 511 איש.

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב שיטות מחקר איכותניות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות