קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס שימוש בכלים ושיטות כמותיות במשאבי אנוש אשר נלמד ב המרכז ללימודים אקדמיים על ידי ד"ר איסק ואלרי. במסגרת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע שימוש בכלים ושיטות כמותיות במשאבי אנושמקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

 1. להקפיד על הצגת בעיה בעלת פער בין רצוי למצוי.

 

עבודה סמינריונית במשפטים – דיני קניין – המרכז הבינתחומי הרצליה

פרק IIב(1) ("בעלות ציבורית: מקרקעי ישראל- כללי"); פרק IIב(2) ("ההפרטה במקרקעי ישראל"), פרק IIו(1)(א) ("הפקעה- פלישה פיזית לנכס"), פרק IVא ("חכירה/ שכירות/ רשות שימוש") וכן פסק-הדין בע"א 483/16 חביבה יהודאי נ' חלמיש (ניתן ביום 3.10.2017).

קראו את הכתבה "הכנסייה היוונית מוכרת את נכסיה בכל מחיר", שהתפרסמה בעיתון הארץ ביום 13.10.2017-

https://www.haaretz.co.il/news/education/MAGAZINE-1.4512164

א. הניחו שבעקבות המצב המתואר בכתבה, מתארגנת קבוצת דיירים בשכונות טלביה, רחביה וניות בירושלים לצורך הגשת

                                   

1 ס"ח התשכ"ט, עמ' 259.

2 ע"ר 1943, תוס' 1, עמ' 32.

3 ס"ח התשכ"ד, עמ' 122.

 

סמינריון במשפטים – דיני תאגידים – המכללה האקדמית ספיר

מוטי בציה, עוזרו האישי של בני והיועץ האסטרטגי של החברה, אשר נכח בחדרו של בני עת קיבל את ההודעה על מעשיהם של מיכה וסמי, ראה בסיטואציה  "הזדמנות" של ממש להוכיח את נאמנותו. חיש מהר שנס מותניו, אסף מיטלטליו, קיפץ לרכב החברה שהוצמד לו והחל בחיפושים נרחבים אחר מיכה וסמי.

בעודו שקוע במחשבות עבר מוטי את המהירות המותרת, ואף ביצע תאונת "פגע וברח" בה נפגע שוטר התנועה נתן לודוך אשר ניסה לעצור אותו.

ניסיונו הרב של בני בתחום זה אינו מקרי. מעבר להיותו מנכ"ל החברה (וכעת אף בעל השליטה בה) היה בני בעל השליטה בחברה פרטית נוספת בשם בני ילד נדל"ן בע"מ (להלן:" בני נדל"ן"), אשר עסקה גם היא בתחום הנדל"ן. שאיפותיו של בני לא פסקו והלה החליט להנפיק את החברה.

במסגרת ההכנות להנפקה מבקש בני לבצע שינוי בהון החברה, כך שבעת ההנפקה יהיו בחברה שני סוגים של מניות. 750 מניות מסוג א '- בנות ערך נקוב של 1 ₪ כל אחת, ו-250 מניות מסוג ב '- בנות ערך נקוב של 4 ₪ כל אחת. בכוונתו של בני להחזיק במניות מסוג א'.

 

מבוא לתורת המשפט – המרכז הבינתחומי הרצליה

(ב) המודיע לרשויות או המזעיק אדם אחר היכול להושיט את העזרה הנדרשת, יראוהו כמי שהושיט עזרה לענין חוק זה; בסעיף זה, "רשויות" – משטרת ישראל, מגן דוד אדום ושירות הכבאות.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב שימוש בכלים ושיטות כמותיות במשאבי אנוש הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות