קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס שינויים מנטליים התנהגותיים אשר נלמד ב אוניברסיטת חיפה. במסגרת עבודות סמינריוניות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

 1. טיפול לא תרופתי למטופל עם דיכאון.

סמינריון – תדריך מסייע לכתיבת עבודות – המרכז ללימודים אקדמיים

מצב בו קיבלנו אפקט והחלטנו בטעות להכלילו לאוכלוסייה נקרא טעות מסוג ראשון, או טעות α. אנו מוכנים לקבל מצב בו הסיכוי לטעות הוא לכל היותר 5%. כיצד נראה זאת? בפלטי ה SPSS ישנו הנתון הנמצא תחת הביטוי Sig.. כאשר ה Sig. קטן מ- 0.05, ניתן להכליל את הממצאים שהתקבלו לאוכלוסייה, כאשר הסיכוי לכך שנטעה קטן מ 5%. אנחנו נתייחס לשתי רמות של מובהקות: p<0.05 או p<0.01. להדגמה, ראו דיווח מילולי על מתאם פירסון לעיל.

כיוון הקשר– הבט זה מתייחס לשאלה, האם הקשר חיובי (קרוי גם ישר) או שלילי (קרוי גם הפוך). כלומר, ככל שערכי משתנה אחד עולים, האם ערכי המשתנה השני- עולים (ואז הקשר חיובי) או דווקא יורדים (ואז הקשר שלילי). ערכי מתאם פירסון, בו נערך השימוש הנפוץ ביותר, נעים בין (1-)- קשר שלילי מלא, ל (1)- קשר חיובי מלא. מתאם קרוב ל- 0 הוא מעיד על היעדר קשר.

עוצמת הקשר– ככל שהערך של מתאם פירסון קרוב יותר לקצוות (1- או 1+), כך עוצמת הקשר גבוהה. נהוג להבחין במדעי החברה בין שלוש רמות של קשר סטטיסטי (בערכים של ערך מוחלט של המתאם): קשר חלש- בין 0 ל 0.2; קשר בינוני- בין 0.2 ל 0.4; קשר חזק- בין 0.4 ל 1.

 

כתיבת עבודה אקדמית – בנייה ירוקה – דבורה כהן

– מקורות גזי החממה.

– מים: מקורות המים/ שימוש במים ממוחזרים/ חסכון במים שפירים/ טיהור מים אפורים.

– אקולוגיה: שימוש בבידוד טבעי/ תרומתם של גגות ירוקים על פני כדור הארץ/ משאבים/ יחסי גומלין של גורמים סביבתיים.

 

ניתוח פוליטי – המכללה האקדמית ספיר

קראו את מאמרה של דפנה ברק ארז [ברק- ארז דפנה, "גיוס בחורי ישיבות: מפשרה למחלוקת", בתוך: הכהן דבורה וליסק משה [עורכים], צמתי הכרעות ופרשיות מפתח בישראל. באר שבע: מכון בן גוריון, 2010. (עמ' 13- 39)]. דונו בסוגיה והציגו את התהליך על פי הקונטקסט הפוליטי.

 

ניהול והתנהגות ארגונית – האוניברסיטה הפתוחה

חשבו על 3 נושאים/ היבטים ששינוי כזה יכול להשפיע עליהם.

לסיכום, כתיבת עבודות לסטודנטים ב שינויים מנטליים התנהגותיים הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות