קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס שלומות וקידום בריאות אשר נלמד ב אוניברסיטת תל אביב. במסגרת עבודות סמינריון אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

– האם אפקט זה קיים בכל תחום ברפואה או רק בתחומים מסויימים?

סמינריון במשפטים – דיני עבודה – המכללה האקדמית צפת

המידע המוקלט נשמר במערכת. כמו כן המידע מועבר בזמן אמת למרכז בקרה ומעלה התרעות ביחס למילים חריגות, צלילים חריגים, ותנודה חריגה במרחב. מרכז הבקרה מדווח על פעולות אלה ומעביר את המידע המוקלט למזמין השירות (המעסיק, בן הזוג החשדן, ההורה וכו') על פי בקשתו ובהתאם לפרמטרים שנקבעו על ידו. מנהלת "בית חם" הבהירה שכל עובד ועובדת יוכלו לכבות את היישומון כאשר הם יוצאים מדלתות המעון. היא הוסיפה שאין להם סיבה לדאגה: כאשר היישומון כבוי הוא אינו אוסף ומשדר מידע. עם זאת, היא הוסיפה, בעקבות דרישות משפחות הקשישים, מעתה על כל עובד ועובדת להפעיל את היישומון מיד עם תחילת המשמרת ולהשאיר את היישומון פועל לכל אורך המשמרת.

יונה, העובדת בבית האבות, פנתה אל מנהלת בית האבות והביעה בפניו את אי שביעות רצונה מחיוב העובדים להשתמש בסייפ. המנהלת הבהירה לה שאין בכוונתה להפסיק לדרוש מהעובדים להשתמש בסייפ. יונה אמרה למנהלת שאם לא יוסרו המצלמות היא תיאלץ להתפטר בדין מפוטרת.

עבודה סמינריונית במשפטים – דיני תאגידים – המכללה למינהל

בישיבת הדירקטוריון של אלפא, עסקת הרכישה מהאחים דלתא מאושרת. ידוע לך כי בתחילת אותה ישיבה יצאו ממנה חמשת הדירקטורים המחזיקים במניות אלפא ("החמישייה") ולפיכך השתתפו בה רק ארבעה דירקטורים (שניים שמונו באותו יום ושניים שהם דירקטורים חיצוניים).

כעבור שנה, התברר כי אלפא שהמשיכה לרכוש מניות בחברות בורסאיות שונות ובמחירים הגבוהים בעשרות אחוזים מערכן בבורסה, לא מסוגלת לעמוד בתשלומים לאחים דלתא. לפיכך אלפא לוותה כספים מבנקים שונים גם לצורך תשלום עבור הרכישות האחרות וזאת כנגד העמדת ערבות של חברת ביתא לבנקים. זמן קצר לאחר מכן הבנקים מפסיקים להעניק אשראי לאלפא והיא מייד קורסת.

 1. איתמר, בעל מניות מקרב הציבור בחברת אלפא, טוען בפניך כי כל הדירקטורים באלפא הפרו את חובת הזהירות וחובת האמון כלפיה- דונו בנכונות טענה זו.
 2. איתמר טוען בפניך כי כל העסקאות המתוארות באירוע בנוגע למכירת ורכישת המניות השונות, בטלות, היות ולא אושרו כדין- דונו בנכונות טענה זו.

לסיכום, כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום ב שלומות וקידום בריאות הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות