תהליך גיוס כותבים

אנחנו ב- Write2Me מאמינים שהמפתח לעבודה אקדמית טובה הוא בראש ובראשונה כותב איכותי עם רקע אקדמי חזק. זו הסיבה שתהליך גיוס כותבים אצלנו הוא קפדני ביותר ומבוסס על שלושה דברים:

  1. סינון קפדני של כותבים – מתוך מאות קורות החיים שאנו מקבלים מדיי חודש אנו בוחרים אך ורק את הכותבים איכותיים ביותר, בעלי ידע אקדמי רחב בתחומים שונים. כחלק מהסינון הראשוני נדרש כל מועמד להציג גיליון ציונים, תעודות המעידות על השכלה אקדמית ועבודה אקדמית גדולה שנכתבה על ידו. הצוות האקדמי שלנו עובר על כל המועמדים ובוחן את מידת התאמתם למציאות האקדמית של קהל לקוחתנו.
  2. ראיונות עומק -מועמד אשר הציג את התעודות והמסמכים הרלוונטיים, והתרשמנו כי בעל רקע ויכולות אקדמיות מתאימות, עובר ראיון עומק בו אנו מדגישים בפניו את צורת העבודה בחברה ובפרט נושאים שבמהות כגון: מקוריות עבודות, עמידה בלוחות זמנים, חשיבותה של כתיבה אקדמית איכותית ועוד. מועמדים רבים אינם ממשיכים לאחר שלב זה של תהליך הגיוס בשל חוסר התאמה.
  3. חתימה על הסכם התקשרות – כל מועמד לעבודה אשר מעוניין להצטרף לצוות הכותבים שלנו ועבר בהצלחה את ראיון העבודה נדרש לחתום על הסכם התקשרות. הסכם ההתקשרות כולל בתוכו נושאים כגון: מחויבות לסודיות, חובת הגשת תכנים מקוריים, חובת עמידה בלוחות זמנים, חובה לתקן כל עבודה בהתאם להנחיות, איסור לעשות שימוש בעבודות שהוגשו וכדומה. החוזה כולל גם סנקציות כבדות במקרה של הפרת חוזה במקרה של העתקה והפרת חובת הסודיות.

שיטת גיוס זו מאפשרת לנו לשלוט באיכות הכותבים אותם אנו מגייסים לעבודה איתנו ולהרחיק מאיתנו כותבים שאינם אמינים ו/או כותבים באיכות נמוכה.

גיוס כותבים Write2Me | מחויבות למקוריות העבודות, לאיכות וליעדים גיוס כותבים Write2Me | מחויבות למקוריות העבודות, לאיכות וליעדים

מה קורה אחרי תהליך גיוס כותבים ?

מעבר לכך, אנו מקפידים לבחון באופן שוטף את איכות הכותבים שלנו. בחינת איכות הכותבים באה לידי ביטוי באופן הבא:

  • כל עבודה שיוצאת עוברת בקרת לפני שהיא עוברת ללקוח – אנחנו מפסיקים את ההתקשרות מול כותבים שבאופן שוטף יש הרבה הערות ומשובים שליליים על העבודה איתם מבחינת התקשרות ורמת הענות שלהם לצרכי הלקוחות.
  • סקר לקוחות – אנחנו פונים בשנית אל הלקוחות שלנו לאחר תקופה מסוימת משליחת העבודה על מנת לקבל משוב על איכות העבודה. אנחנו מפסיקים לעבוד עם כותבים שעבודות שלהם חזרו עם משובי איכות נמוכים.

שמנו לעצמנו מטרה לתת את הסיוע האקדמי הטוב והמוביל בתחום, ואנו נעשה הכל על מנת לממש מטרה זו!

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות