תלאות ותקווה – פרופ’ יאיר זלטנרייך – כתיבת סמינריון בתשלום

קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס תלאות ותקווה אשר נלמד על ידי פרופ’ יאיר זלטנרייך. במסגרת כתיבת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת הקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

  1. הציגו את בעיות היסוד שעמדו לפני מדינת ישראל בראשית דרכה. מלחמה ברגע ההקמה, קליטת עליה, הקמת פוליטיקה וממשלה.

 

סקירה תיאורטית – מדינת ישראל ממלחמת ששת הימים לראשית המלניום – פרופ’ תלאות ותקווה - פרופ' יאיר זלטנרייך - כתיבת סמינריון בתשלוםגולדשטיין יוסי

יוסי גולדשטיין, רבין ביוגרפיה, ירושלים ותל אביב 2006.

יוסי ביילין, לגעת בשלום, תל-אביב 1997.

אורי סביר, התהליך, מאחרי הקלעים של הכרעה היסטורית, תל-אביב 1998.

Yoram Pery (ed.), The Assassination of Yitzhak Rabin, Stanford 2000.

איתמר רבינוביץ, סף השלום: ישראל וסוריה, 1996-1992, תל-אביב 1998.

לב גרינברג, שלום מדומיין, שיח מלחמה. כשל המנהיגות, הפוליטיקה והדמוקרטיה בישראל 1992-2006, תל אביב 2007.

אדם רז, “חזיתות מתנגשות: האנטומיה ‘המוזרה’ של הכרעת אוסלו של רבין”, ישראלים, 2013, עמ’ 97-131.

אהוד מנור ואדם רז, העימות רבין-פרס ברקע אוסלו, כיוונים חדשים, נובמבר-דצמבר 2012.

 

סמינריון – פרוצדורה – פרופ’ איסי רוזן צבי

השיפוצים החלו, אך ארכו זמן רב מהמצופה. בתום ארבעה חודשים מתחילת השיפוץ, אולם הספורט היה הרוס כולו ונראה מלוכלך ומוזנח מאי פעם. כך קבעו גם נציגי איגוד ההתעמלות שהגיעו למקום והחליטו באופן מידי כי יש להעביר את התחרות לעיר אחרת. אדי נחרד למשמע הבשורה והורה למני לתבוע את שיפוצי בגין הנזקים שנגרמו לעירייה ולתושבי העיר כתוצאה מהאיחור בלוח הזמנים של השיפוץ שגרר את ביטול התחרות. יחד עם כתב התביעה, הגיש מני תצהיר ובו פירט באריכות את גרסתו.

שיפוצי הנסער, חשש מהפגיעה בשמו הטוב כקבלן צמרת, הגיש תצהיר נגדי בו טען כי במסגרת החתימה על החוזה, הוא הבהיר מפורשות למני כי מדובר בשיפוץ מקיף המחייב הריסה של אולם הספורט מהייסוד ולפיכך, ייקח לכל הפחות חמישה חודשים. עוד ציין, כי כלל לא ידע על התחרות שעתידה להתקיים בעיר וכי אם היה יודע שזוהי מטרת השיפוץ- ממילא לא היה מסכים להתקשר בחוזה כזה מפאת לוח הזמנים הבלתי אפשרי. לצד התצהיר שהוגש, התחייב שיפוצי לעבור בדיקת פוליגרף שתוכיח את צדקתו; וכן ביקש לזמן את אורי להעיד על הסכמות הצדדים בעל פה. מני, לעומת זאת, סירב לעבור בדיקת פוליגרף וסירב להגשת בדיקת הפוליגרף מטעם שיפוצי, שכן ״כל הראיות הן לטובתו״ ו״ממילא מדובר בבדיקה שאמינותה מוטלת בספק״.

לסיכום, עבודות אקדמיות בתשלום ב תלאות ותקווה הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות