קורס נפוץ נוסף בו אנו מסייעים לסטודנטים הוא קורס תרבות פוליטית ותרבות פופולרית בישראל אשר נלמד ב המכללה האקדמית תל אביב. במסגרת כתיבת עבודות אקדמיות אותם אנו מבצעים, נתקלנו גם בקורס זה. במסגרת תרבות פוליטית ותרבות פופולרית בישראל - המכללה האקדמית תל אביב - סמינריון בחינוךהקורס יש לבצע מקצועית אשר דורשת מיומנות ובקיאות רבה בחומר הנלמד.

1.) נתח ביקורתית- דרך ערוצים ותפיסות, כולל הממד הסמלי (ללא נקיטת עמדה).

 

סקירה תיאורטית – מבוא לייעוץ ארגוני – ד"ר אילן דיין

Raz, A. (2002). The Slanted Smile Factory: Emotion Management in Tokyo Disneyland, Studies in Symbolic Interaction, 21, pp. 201-217.

(see also in: Harper, D. & Lawson, H. M. (2003). The Cultural Study of Work, Rowman & Littlefiled pub. U.S., pp. 210-227).

Rothwell, W. J., Stavros, J. M., Sullivan, R. L., & Sullivan, A. (2010). Practicing. Organization Development. Wiley, San Francisco Reissner S, C., (2010). Change, Meaning and Identity at the Workplace, Journal of Organizational Change Management, 23, 3, pp. 287-299.

Abrahamson, E. (1996). Management Fashion, Academy of Management Review, 21, pp. 254-285.

Armenakis, A. A., & Harris, S. G. (2009). Reflections: Our journey in organizational change research and practice. Journal of Change Management,9(2), 127-142.

Carter, L; Giber, D.; Goldsmith, M. (Eds). (2001). Best Practices in Organization Development and Change : Culture, Leadership, Retention, Performance, Coaching : Case Studies, Tools, Models, Research. San Francisco : Jossey-Bass/Pfeiffer ; Lexington, MA : Linkage, Inc.

Collins, D. (1996). New Paradigms for Change? Theories of Organization and the Organization of Theories, Journal of Organizational Change Management, 9 , 4, pp. 9-23.

Jones, B.B & Brazzel, M. (2006). The NTL Handbook of Organization Development and Change. San Francisco, CA: Pfeiffer.

 

סמינריון – סדר דין-פלילי – הקריה האקדמית אונו

שלום, אשר היה באמצע לספר לחבריו על קריירת הכדורגל המזהירה אותה חווה באנגליה, שמע לפתע רעשים מכיוון חדר השינה של הוריו. מיד זינק שלום על רגליו ומיהר לחדר הסמוך, שם ראה כי אדם רעול פנים מנסה לפרוץ את הכספת בחדר.

מששמע הפורץ את קולו של שלום קורא לעברו :"היי פורץ עצור מיד", נבהל וברח מיד מחלון החדר הממוקם בקומה הרביעית של הצד המזרחי של בית המלון תוך שבהיסח הדעת נפלה הגרב שכיסתה את פניו.

באבחה של שנייה ותוך כדי ריצה לעברו זיהה שלום את פניו של הפורץ, היה זה שכנם בבית המלון הסמוך לבית המלון בו לנו הארבעה, ואשר חדרו מקביל לחדרם.

לסיכום, סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות ב תרבות פוליטית ותרבות פופולרית בישראל הן עבודות יישומית הדורשת עמידה בדרישות קפדניות של המרצה, בנוסף ליכולת ניתוח ספרות וידע אקדמי מתאים. Write2Me מביאה עמה את ארגז הכלים האקדמי המתאים להתמודדות עם עבודות אלו. הציונים טובים, הסטודנטים מרוצים, אז למה אתם מחכים?

להצעת מחיר עוד היום

  למה לבחור בנו?

  שירות אישי

  אנחנו מתחייבים להמשיך ולשמור על קשר גם לאחר מסירת העבודה.

  שירות אישי

  כל בעיה שתתגלה, כל פגם שימצא – אנחנו כאן בשביל לפתור ולעזור, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

  מקצועיות

  התחייבות לכותבים מקצועיים, איכותיים ואמינים בעלי תארים אקדמיים.

  מקצועיות

  אנו מקפידים על איכות הכותבים שלנו באמצעות תהליך גיוס קפדני.

  איכות ומקוריות

  התחייבות מלאה למקוריות ולעבודה איכותית בהתאם לדרישות הסטודנט.

  איכות ומקוריות

  כל עבודה שנמסרת ללקוח עוברת בקרה אקדמית ובדיקת מקוריות לפני שנמסרת ללקוח.

  מה הלקוחות שלנו חושבים עלינו?

  תודה רבה לגל על העבודה באקונומטריקה. עד הרגע האחרון לא האמנתי שזה עד כדי כך פשוט. שמחתי לראות שטעיתי. תודה גדולה גם למיכל על הסבלנות הרבה והמקצועיות. ישר כח!
  מאור, האוניברסיטה הפתוחה
  רציתי לעדכן שקיבלתי 89 בסמינריון במימון. תמסרו תודה גדולה לאורטל על ההשקעה והזמן. נתראה בסמינריון הבא.
  מיכל, המרכז הבינתחומי הרצליה
  למיכל, רציתי להודות לך ולדורון על הסמינריון המושקע והיחס האישי. אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיכם. קיבלתי 92 בסמינריון במוסר ועסקים עם המנחה הכי קשה פתוחה!
  אלכס, הקריה האקדמית אונו

  שתפו ברשתות החברתיות