אודות Write2Me

Write2Me מתמחה בסיוע אקדמי במגוון תחומי אקדמיה שונים – חינוך, מדעי החברה,  משפטים, מנהל עסקים, מדעי הרוח, עבודה סוציאלית ועוד.

בשונה מחברות מסחריות אחרות, מיום הקמתה בשנת 2014 חרטה החברה על דגלה את המקוריות והאיכות. הזמן עשה את שלו והחברה החלה להתפתח ולצמוח עד שתפסה נתח משמעותי בשוק העבודות הסמינריוניות. כיום Write2Me עובדת בשיתוף עם עשרות כותבים ממגוון תחומים וממשיכה לשמור על איכות גבוהה של תוצר אקדמי. עם צוות הכותבים נמנים גם כותבים בכירים, דוקטורים, עוזרי מחקר, עוזרי הרואה ועוד. דורון, מייסד החברה והמנהל האקדמי שלה הוא מהכותבים הראשונים. ניסיונו הרב בכתיבת עבודות סייע לו לגייס כותבים איכותיים שממשיכים לשמור על המקוריות ועל איכות העבודות במחירים שווים לכל כיס.

על מנת לשמור על רמה אקדמית נאותה ולהבטיח אותה, החברה נוקטת מספר פעולות:

תהליך גיוס קפדני

אנחנו מגייסים רק כותבים בעלי תואר אקדמי ממוסדות מוכרים. במסגרת תהליך הגיוס אנחנו בודקים את העבודות האקדמיות שהגיש הכותב בזמן לימודיו מבחינה אקדמית. כותבים שנמצאים מתאימים מתראיינים בידי הצוות הניהולי של החברה שבו מתאימים את יכולות העובד לדרישות הקפדניות של תפקיד כותב. מי שצלחו את הראיון בהצלחה מתבקשים לחתום על חוזה עבודה מקיף המטיל עליהם סנקציות חמורות במקרים של: חשד להעתקה, איכות עבודה נמוכה, אי עמידה בלוחות זמנים וכל שאר הרעות החולות של ענף כתיבת העבודות.

בקרה אקדמית

כל עבודה שנמסרת ללקוח מבוקרת בצורה קפדנית . במשך הזמן צברנו ניסיון רב באבחון עבודות וכיום אנו יודעים לזהות בעיות בעבודות עוד בטרם מסירתן ללקוחות.

שמירה על דיסקרטיות הלקוחות והכותבים

לקוחות החברה לא באים במגע ישיר עם הכותבים. ולהפך, ניסיון עבר מראה כי סטודנטים הם “עם תמים” שניתן לתמרנו בקלות, והם טרף קל לנוכלים ורמאים מתחום העבודות האקדמיות. לכן אנו לא מאפשרים מגע ישיר בין הכותבים לבין הלקוחות במטרה להפוך את התהליך לטכני יותר ומתוך ידיעה, שהניסיון הרב שלנו והתהליכים הקפדניים שלנו מאפשרים עבודה רציפה ושוטפת ללא הפרעות.

התשלום לכותבי העבודות

התשלום לכותבי העבודות מועבר מספר שבועות לאחר שסיימו את הכנת העבודה. התשלום הדחוי מאפשר לחברה וללקוחות לקבל משוב אמיתי על איכות העבודה מהאקדמיה. במידה שעולות בעיות ויש צורך לתקן את העבודה המחויבות של כותב העבודה היא גבוהה מאוד, שכן הוא עדיין לא קיבל תשלום עבורה.

מוסר תשלומים גבוה

מצאנו שהדרך הטובה ביותר לגייס את הכותבים הטובים ביותר היא פשוט לשלם להם שכר ראוי עבור העבודות. מהיכרות עם שוק העבודות, פעמים רבות הכותבים עצמם מנוצלים ונאלצים לכתוב בתמורה לשכר זעום, שאף נמוך משכר המינימום בחלק מהמקרים. כך, על מנת להגדיל את הכנסותיהם, הכותבים נאלצים “לעגל פינות” ולזייף בעבודות. זה מתחיל בפגיעה באיכות העבודה ועלול להסתיים בהגשת עבודה מועתקת. לפיכך, חברת write2me משלמת לכותבים שכר גבוה באופן ניכר מהנהוג בשוק, מתוך הכרה שעל איכות צריך לשלם.

להלן הנתונים העיקריים של דורון, הכותב הבכיר של Write2Me

רקע אקדמאי:

כותב WRITE2ME

– תואר שני במנהל עסקים (MBA) – לימודים באוניברסיטה העברית בירושלים , התמחות במימון וחקר ביצועים,  ממוצע ציונים 89, זוכה פרס כספי על עבודה סמינריונית.
– תואר ראשון בכלכלה – לימודים באוניברסיטה העברית, הצטיינות כוללת על התואר, ממוצע ציונים 92, בנוסף להצטיינות שנתית.
– שנה א’ בכלכלה – אוניברסיטה פתוחה, מצטיין נשיא.

 

עבודות סמינריוניות במהלך הלימודים:

עבודה סמינריונית בנושא: “כלכלה פוליטית – הטיית תקציבים בשנת בחירות”
סמינריון בכלכלה במסגרתו נבחן את תקציב הממשלה בתקופות הבחירות על מנת לחפש עדויות לכך שהממשלה מנסה לחלק לציבור “סוכריות” כדי להגדיל סיכוייה להיבחר שנית – העבודה נכתבה במסגרת לימודי תואר ראשון בכלכלה (BA), האוניברסיטה העברית, ציון 93.

עבודה סמינריוניות בנושא: “השפעת פיגועים על מניות בטחוניות, על תיירות ועל בנקאות”  כתיבת עבודה סמינריונית אמפירית במימון  לפיו נבחנה באמצעות מתודולוגיית “ניתוח אירוע” השפעה של אירועי טרור על סוגים שונים של מניות. העבודה נכתבה במסגרת לימודי תואר שני במנהל עסקים (MBA), האוניברסיטה העברית, ציון – 95.

עבודה סמינריוניות בנושא “התפתחויות בחזית היעילות במדינות דרום אמריקה המתפתחות והשפעת הון על פרודוקטיביות העובדים”
עבודה אקדמית בחקר ביצועים, לפיה נבחן באמצעות מתודולוגיות שונות גבול היעילות של מדינות דרום אמריקה בהיבט של הקצאת הון. העבודה זכתה לפרס כספי במסגרת תואר שני במנהל עסקים (MBA), האוניברסיטה העברית, ציון – 95

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות