שאלות נפוצות על קנית עבודות בתשלום

1. האם אתם מבצעים רק עבודות סמינריונות ועבודות אקדמיות?

תשובה: לא, אנחנו מסייעים גם בתרגילים ומטלות רגילות שסטודנטים נדרשים להגיש באופן שוטף במהלך הסמסטר.

2.: למרצה שלי יש דרישות מוזרות וכל מיני דברים מיוחדים שהוא מבקש, איך ניתן להתמודד עם זה?
תשובה: הכותבים שלנו מנוסים מאוד ויודעים לעבוד עם מרצים בעיתיים וכנגד דרישות מוזרות. אנחנו בוחנים את הדרישות ומנחים את הסטודנט באופן מפורש אילו הבהרות לבקש מן המרצה טרם כתיבת העבודה, וכמובן שמתקדמים עם הסטודנט “עקב בצד אגודל” על מנת שנראה שאנחנו מיושרים ומסונכרנים עם המרצה.

3. יש לי דד-ליין מטורף ואני חייב לסיים את העבודה הסמינריונית תוך פחות משבוע, האם תוכל לעמוד בזה?
תשובה: באופן עקרוני ניתן לבצע עבודות סמינריוניות במהירות הבזק אבל זה מאוד תלוי במורכבות העבודה, בדרישות ובזמן שנותר. כמו כן יש לקחת בחשבון שייתכן, אך לא מחייב, כי איכות העבודה תיפגע בעת כתיבה בלחץף, לפיכך הכי טוב להתקשר ולברר. 

4. מה ההתמחות שלכם בתור כותבים?
תשובה: אנחנו מתמחים בתחומים רבים ממדעי החברה והרוח. בכל נושא יש לנו כותבים המתמחים בנושא ומיומנים בו. עבודות בתחומי כלכלה, מנהל עסקים, תקשורת, חינוך, פסיכולוגיה וכדומה, הם דבר שבשגרה, אבל גם בתחומים כמו ספרות, אנגלית וביולוגיה יש לנו כותבים טובים ואיכותיים.

5. האם אתם מתמצאים בתכונות לעיבוד סטטיסטי כגון סטטה (STATA) וגרטל (GRETL) ?
תשובה: כן, אנחנו מכירים את התוכנות האלו. בנוסף אנחנו מכירים גם את: SAS ו-SPSS.

6. אני קצת חושש, איך אוכל להיות בטוח שאקבל את העבודה האקדמית?
תשובה: עם התשלום תקבל חשבונית כהוכחה לכך ששילמת, בנוסף להסכם העבודה בינינו. תמיד תוכל ליצור קשר ולהתעדכן בתהליך כתיבת הסמינריון ובמידת הצורך גם לקבל חלקים ממנו תוך כדי השלמתו.

הטובה שבמידות האדם - שיהיה שואל. - רבי שלמה אבן גבירול { מתוך הספר
הטובה שבמידות האדם – שיהיה שואל. – רבי שלמה אבן גבירול { מתוך הספר “מבחר הפנינים” , שער החכמה }

הצטרפות למועדון לקוחות Write2Me

7. איך מתבצע התשלום עבור העבודות?

תשובה: הלקוח משלם מקדמה כדמי רצינות עם הזמנת העבודה ובהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו הלקוח משלים את התשלום. התשלום הסופי מתבצע עם קבלת העבודה. ניתן לשלם במזומן, באשראי או בהעברה בנקאית.

8. קיבלתי את העבודה והיא לא תואמת את מה שביקשתי, מה עושים?
תשובה: אנחנו נותנים תמיכה מלאה בכל עבודה שאנו מוסרים ונבצע כל תיקון וכל שינוי מתבקש בהתאם לדרישות ולהבנות שהושגו עם הלקוח בהזמנת העבודה.

9. אני קצת מודאג, האם יש אפשרות שאני אסתבך?
תשובה: העבודות שאנחנו מוסרים הן מקוריות בלבד ומהוות מקור בבילוגרפי ייחודי מותאם אישית לדרישות הסטודנט ולקורסים שהוא למד באקדמיה. אסור לקחת את העבודות שאנו מוסרים ולהגיש אותם כמו שהם, נהפוך הוא – אנו מדגישים את החשיבות שהסטודנט יבדוק את העבודה, יכניס בה שינויים ויתאים אותה לצרכיו האקדמיים. העבודות שאנחנו מוסרים דומות במהותן לעבודות שנותן המרצה לצורך “עבודה לדוגמה”. כל עוד נשמור על כללי זהירות בסיסיים לא צפויה כל בעיה. בכל מקרה, על כל צרה שתבוא אנו כאן לתמיכה ועזרה.

10. אני צריך עזרה בכתיבת חלקים מהעבודה בלבד, האם זה שירות שאתם נותנים?
תשובה: יש אפשרות לבצע חלקים בלבד מהעבודה, כגון סקירת ספרות, ניתוחים סטטיסטיים, חיפוש ביבלוגרפיה, חיפוש במאגרי נתונים וכדומה.

11. יש לי ציון ממוצע גבוה מאוד ואני לא רוצה שיפגע. האם יש אפשרות להתחייב לציון?
תשובה: כן, יש אפשרות כזו.

12. קיבלתי הצעת מחיר זולה משמעותית, האם אפשר לדבר על המחיר?
תשובה: תמיד אפשר לדבר על המחיר ולראות אם אנחנו מסונכרנים. באופן עקרוני חשוב לשאול את השאלות הנכונות ולשים לב לעקרונות בחירת כותב עבודות ובמיוחד להיזהר כאשר קונים עבודה במחיר מצחיק.

13. כמה עולה עבודה סטנדרטית?
תשובה: בתחום הזה אין עבודות סטנדרטיות. לכל עבודה יש את המחיר שלה. ניתן לראות מחירי עבודות לדוגמא על מנת להמחיש סדר גודל של מחירים.

מאמר – שאלות נפוצות Write2Me נכתב על ידי חברת Write2me, על מנת לתת מידע ועזרה בקניית עבודה סמינריונית ובכתיבת עבודות אקדמיות.

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות