למה לבחור ב Write2Me

עבודה סמינריונית היא אינה עניין של מה בכך – היא משפיעה באופן משמעותי על הציון, היא משפיעה על הזכאות לתואר ואף עשויה לשמש כאחד הקריטריונים לקבלה ללימודים מתקדמים ולמקומות עבודה ומכאן חשיבותה הרבה. כדאי לעבוד עם Write2Me משלוש סיבות עיקריות: מקצועיות,  אמינות ולסיום שירות ללא תחרות.

מקצועיות

“מומחה הוא האדם שעשה את כל הטעויות האפשריות בתחום מומחיותו.” (נילס בוהר) –  תמיד עדיף לקחת בית עסק שכבר ראה כמה דברים בתחום כתיבת העבודות על פני מישהו שנמצא פה במקרה. תחת כותרת המקצועיות אנו מתמקדים בשני נושאים עיקריים:

ניסיון רב בכתיבת עבודות אקדמיות– כמות עצומה של עבודות בכל התחומים שנכתבו על פני תקופה ארוכה הביאו אותנו למקום שבו אנו מבינים בדיוק איך צריכה להראות עבודה אקדמית ומהו הסטנדרט המקובל בעבודות סמינריוניות.

רמה אקדמית גבוהה – כבית העסק המספק שירותי תוכן ברמה אקדמי ברמה הגבוהה ביותר לסטודנטים, אנחנו בוחרים את הכותבים הטובים ביותר בתחום, חלקם בעלי תארי מתקדמים וחלקם אף משמשים חלק מסגל המחקר וההוראה במוסדות השונים. כותבים אלו מביאים איתם את כל הכלים הנחוצים על מנת לכתוב עבודה סמינריונית ברמה האקדמית הגבוהה ביותר שניתן. כמובן שכל עבודה נעשית בתפירה אישית בהתאם לתואר ולמסלול הלימודים של הסטודנט.

אמינות

אמינותו של כותב העבודה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בבחירת הכותב. יש שתי דרכים עבור סטודנט להסתבך עם עבודה סמינריוניות:
1.להגיש עבודה לא מקורית
2. שהשם שלו יגיע למרצה בדרך לא דרך כמי שרכש עבודה והגיש אותה.
ולכן חשוב מאוד שתדעו מול מי אתם מתנהלים, מה רמת המחוייבות שלו כלפיכם ושלא “ידליף” בטעות את השם שלכם לגורם זה או אחר. על מנת להגביר את האמינות שלנו כבית העסק המוביל בתחום בחרנו לשים דגש על נושאים האלו:

התחייבות למקוריות – מבחינתו זו לב ליבה של העבודה שלנו ועל זה אנחנו נמדדים. אנחנו שומרים בקנאות על נושא המקוריות ומקפידים מאוד על מקוריותה של כל עבודה. זו הסיבה שאחרי אלפי עבודות שהוצאנו, טרם חזרה אלינו ולו עבודה אחת מועתקת.
כל עבודה שאנחנו מוציאים היא 100% מקורית!
על מנת לוודא ולשמור על עיקרון זה אנחנו בודקים כל עבודה ומוודאים כי היא לא מצויה במאגרי עבודות שונים. כמו כן, הכותבים שלנו חתומים על הסכם התקשרות המחייב אותם בהגשת עבודות מקוריות.

דיסקרטיות – מבחינתנו זהו אחד הנושאים החשובים ביותר. write2me חרטה על דגלה את נושא הדיסקרטיות. אנחנו לא נעביר את הפרטים לאף גורם חיצוני. כל פנייה שלכם מגיעה אך ורק לגורמים הרלוונטיים.

סטודנטים רבים בחרו ב- WRITE2ME הבעיה בחופש הבחירה היא שאם אתה מוכרח לבחור, זה כבר לא חופש. – א. ב. וורטינגטון

שירות ללא תחרות

לאחר ששילמתם מקדמה במיטב כספכם עבור עבודה אקדמית לא תרצו למצוא עצמכם בתחושה שאין עם מי לדבר, בעודכם סומים באפלה. מבחינתנו שירות טוב זה המפתח להצלחה בעבודה וללקוחות מרוצים. חשוב לנו מאוד לקבל את כל המידע הרלוונטי מהלקוח, להבין את העבודה ורק אז לקחת על עצמנו את ההתחייבות לביצוע.

רמת השירות הגבוהה בעבודה איתנו באה לידי ביטוי בדברים הבאים:

יחס אישי – כל סטודנט יכול לפנות אלינו בכל שלב עם כל שאלה שצצה. בין אם מדובר בשאלות של “רק לוודא” שכתיבת הסמינריון מתקדמת כהלכה ובין אם מדובר בהנחתה חדשה מהמרצה או סתם לראות שהכל בסדר.

התחייבות למועד ההגשה – התאריך שסוכם עם הסטודנט להגשת העבודה הוא מבחינתנו מרכיב מרכזי בהתקשרות. כל העבודות יוצאות בזמן, כפי שסוכם עם הסטודנט בעת התשלום והתקדמות העבודה.

התחייבות לציון עבודה סמינריונית יכולה להיות הזדמנות מצויינת לשיפור ציונים. לרוב המשקל של עבודה אקדמית הוא גבוה ויכול להשפיע באופן קיצוני על הציון הממוצע בתואר.  אחד משירותי הפרימיום אותם אנו מציעים לסטודנטים הוא כותבים VIP. כותבים אלו הם הכותבים המובחרים שלנו, הטובים שבטובים שבכותבים שלנו. כותבים אלו מביאים איתם ציונים טובים ויותר ובאים לרוב מרקע אקדמי גבוה יותר מהרגיל.

לסיכום, כחברה הטובה והמקצועית בתחום הסיוע האקדמי, אנו מציעים לקהל לקוחתנו את היתרונות הבאים:

1. מקצועיות – רקע אקדמי של הצטיינות וניסיון רב בכתיבת עבודות.
2. אמינות – התחייבות כספית למקוריות העבודה ומחוייבות לדיסקרטיות.
3. שירותיות – יחס אישי, התחייבות למועד ההגשה  והתחייבות לציון.

אז למה אתם מחכים?

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות