יתרונות Write2Me – למה לבחור בנו

יתרונות Write2me על פני המתחרים הם רבים ומגוונים. עבודה סמינריונית אינה עניין של מה בכך – היא משפיעה באופן משמעותי על הציון, היא משפיעה על הזכאות לתואר ואף עשויה לשמש כאחד הקריטריונים לקבלה ללימודים מתקדמים ולמקומות עבודה ומכאן חשיבותה הרבה. במהלך הלימודים האקדמיים הרבה אנו נדרשים להגשת עבודה אקדמית אשר מהווה תנאי מעבר בקורס. עבודות אלו אמנם לרוב בהיקף מצומצם יותר, אך עלולות לגבות זמן הכנה יקר.כבית עסק מקצועי אנו יכול לשכנע אתכם שכדאי לעבוד איתנו משלוש סיבות עיקריות: מקצועיות,  אמינות ו-שירותיות.

מקצועיות

איך הפכנו לבית העסק המוביל לכתיבת עבודות אקדמיות - כל הסודות נחשפים [שווה קליק~]“מומחה הוא האדם שעשה את כל הטעויות האפשריות בתחום מומחיותו.” (נילס בוהר) –  תמיד עדיף לקחת מישהו שכבר ראה כמה דברים בתחום כתיבת העבודות על פני מישהו שנמצא פה במקרה. תחת כותרת המקצועיות אנו בוחרים להתמקד בשני נושאים עיקריים:
– ניסיון רב בכתיבת עבודות אקדמיות – כבית עסק ותיק בתחום כתיבת התוכן האקדמי, יצא לנו לכתוב אלפי עבודות וכיום אנחנו נמצאים במקום שבו אנו מבינים בדיוק איך צריכה להראות עבודה אקדמית ומהו הסטנדרט המקובל בעבודות סמינריוניות.

– רמה אקדמית גבוהה – בצניעות נאמר שעובדים איתנו הכותבים הטובים ביותר בארץ וביניהם דוקטורים מהשורה הראשונה. אנחנו מקפידים מאוד בבחירת הכותבים ודואגים שכל כותב יביא איתי את כל הכלים הנחוצים על מנת לכתוב עבודה סמינריונית ברמה האקדמית הגבוהה ביותר שניתן. כמובן שהרמה מותאמת לתואר ולמסלול הלימודים של הסטודנט.

אמינות

אמינותו של כותב העבודה היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בבחירת הכותב. יש שתי דרכים עבור סטודנט להסתבך עם עבודה סמינריוניות – 1.להגיש עבודה לא מקורית  2. שהשם שלו יגיע למרצה בדרך לא דרך כמי שרכש עבודה והגיש אותה. ולכן חשוב מאוד שתדעו מי כותב את העבודה, מה רמת המחוייבות שלו כלפיכם ושלא “ידליף” בטעות את השם שלכם לגורם זה או אחר. על מנת להגביר את האמינות שלנו כבית עסק מוביל לכתיבת עבודות אקדמיות  בחרנו לשים דגש על שני הנושאים האלו:
– התחייבות למקוריות – יש הרבה מאוד עבודות סמינריוניות לא מקוריות מסתובבות בתחום קניית העבודות, ולא חסרים כותבים בחברות המסחריות שמתפתים למסור ללקוחות עבודות משוכפולות אחד לאחד, או חלקים מהם בתקופות עומס או בשל אי עמידה ביעדים.
כל עבודה שאנו מוציאים היא 100% מקורית! בהתחייבות.
מתוך אלפי עבודות שכתבנו, עד היום לא חזרה אלינו ולו עבודה אחת לא מקורית. הסיבה לכך טמונה בשיטות העבודה המתקדמות שלנו, בבקרה חסרת פשרות של העבודות שאנו מוציאים ובבחירה קפדנית של צוות הכותבים.

– דיסקרטיות – אחד הערכים החשובים ביותר בעבודה מבחינתנו. צוות העובדים שלנו הוא קטן ומצומצם, כך שהשם איתו בחרתם להשתמש אינו עובר לאף אחד חוץ מאיתנו. רק אנחנו קוראים את המיילים שלכם ורק אנחנו רואה את העבודה. בנוסף, אנו מתחייב לשמור על הפרטים שלכם מכל משמר ולא לתת לאף גורם שלישי להשתתף בכתיבת העבודה אלא אם נעשה הדבר בתיאום אתכם ובהסכמה מפורשת.

הצטרפות למועדון הלקוחות המרוצים של Write2Me

שירותיות

לאחר ששילמתם מקדמה במיטב כספכם עבור עבודה אקדמית לא תרצו למצוא עצמכם שבויים בידי הכותב בעודכם סומים באפלה. חשוב מאוד שתוכלו ליצור קשר עם הכותב בכל עת, שתדעו שהכותב מחויב לתאריך ההגשה ושלא עומדות להיות פדיחות בנושא. אם אפשר גם שיתחייב הכותב לציון שתקבלו בעבודה.  השירותיות בעבודה איתנו באה לידי ביטוי בדברים הבאים:

– יחס אישי – כל סטודנט יכול לפנות אלינו בכל שלב עם כל שאלה שצצה. בין אם מדובר בשאלות של “רק לוודא” שכתיבת הסמינריון מתקדמת כהלכה ובין אם מדובר בהנחתה חדשה מהמרצה או סתם לראות שהכל בסדר.

– התחייבות למועד ההגשה – התאריך שסוכם עם הסטודנט להגשת העבודה הוא מבחינתנו ערך עליון. כל העבודות יוצאות מאיתנובזמן, כפי שסוכם עם הסטודנט בעת התשלום והתקדמות העבודה.

– התחייבות לרמה אקדמית גבוהה – עבודה סמינריונית יכולה להיות הזדמנות מצוינת לשיפור ציונים. לרוב המשקל של עבודה אקדמית הוא גבוה ויכול להשפיע באופן קיצוני על הציון הממוצע בתואר.  אחד משירותי הפרימיום שאנו מציעים לסטודנטים הוא כתיבה על ידי מומחה בתחום. בד”כ מדובר בכותב בעל תואר שני ומעלה, אשר מגיע מהתחום ומכיר אותו על בוריו. כותבים אלו הם בעלי הישגים גבוהים באופן חריג.

לסיכום, כבית העסק המוביל לכתיבת עבודות אקדמיות אנו מציעים לקהל לקוחותינו יתרונות רבים בהיבטים של:
1. מקצועיות – ניסיון מצטבר של אלפי עבודות, וכותבים בעלי רקע אקדמי של הצטיינות
2. אמינות – התחייבות כספית למקוריות העבודה ומחוייבות לדיסקרטיות.
3. שירותיות – יחס אישי, התחייבות למועד ההגשה  והתחייבות לרמה אקדמית גבוהה

אז למה אתם מחכים?

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ולהתרשמות

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][ =”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][contact-form-7 id=”23″ title=”טופס יצירת קשר 1″]

צריכים עבודה אקדמית?

קבלו עבודה 100% מקורית, שנכתבה ע”י כותב מצטיין. החזר כספי מובטח

* בהשארת כתובת מייל הנך מאשר קבלת הודעות ודיוורים שונים מהאתר לרבות מבצעים, טיפים והצעות שיווקיות